Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mostanában gyorsan elélvezek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában gyorsan elélvezek, mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Biszex fiú vagyok, 22 éves. Van egy biszex csapatunk amiben 4-en vagyunk, két lány és két fiú. Általában orálisan kezdünk, mindenki mindenkivel.

Aztán szexelünk a lányokkal felváltva. Egészen eddig semmi gond. Aztán mikor a másik fiúval kezdünk el szexelni, akkor én körülbelül két perc alatt elélvezek attól, hogy bennem mozog. (Eddig ilyen problémám soha nem volt, nagyon jól bírtam.) Amikor én rakom be neki akkor simán bírom. (Körülbelül 4 percenként szoktunk váltani.)

Olyan is volt már, hogy lassan ültem rá a srác farkára és mire teljesen ráültem egy hatalmasat lőttem és majdnem elájultam olyan jó volt. De én szeretném élvezni tovább, hogy bennem van, de mostanában valamiért nem megy. Miért lehet?



2023. máj. 15. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez egy jo kérdés

nalam is vannak olyan idoszakok mikor gyorsan elsulok ez kb 1-2 heteg ilyen nalam aztan ujra bírom..

nemtudom hogy mitol lehet 🤷🏼‍♂️

2023. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 hónapja tart ez a probléma és ez előtt soha nem volt ilyen. A minap szexeltem egy másik sráccal és vele sem volt semmi gond, elég sokáig bírtam.

Vele is felváltva csináltuk, de az ő farka jóval kisebb volt mint a másik srácé.

2023. máj. 15. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez a srác érzelmileg is izgat, nem csak szexuálisan?
2023. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A srácok engem soha nem izgattak érzelmileg és most sem érzek semmi olyasmit iránta. Srácokkal csak a szexet tudom elképzelni. Egyébként én is gondoltam erre, de átgondoltam mindent és nem érzek semmit iránta.
2023. máj. 15. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírt szexuális életed a problémáiddal együtt, sokaknak egy álom helyzet, amiről csak ábrándoznak.😁

Szóval örülj neki és élvezd minden pillanatát, ne görcsölj ezen!😉👍

2023. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, örülök neki. De rossz, hogy a másik srác még vágyna rá, hogy én is dugjam, de már nem tudom, mert elélvezek attól, hogy ő berakja nekem.
2023. máj. 15. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Cseréljetek sorrendet!

Te dugd meg először a másik srácot, utána ő téged. Így mindketten meg lesztek dugva, és még élvezitek is.

2023. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!