Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet egyszerre több személy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre több személy iránt szexuális vonzalmat érezni?21f/bi

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok: a közelmúltban társkeresőn keresztül ismerkedtem több lánnyal és fiúval, leginkább az utóbbiak voltak túlsúlyban. A lényeg az, hogy elég magányosnak éreztem magam, és rájöttem, hogy ideje lenne változtatni, mert se barátaim, se szexuális kapcsolatom nem volt. Azt hozzáteszem, hogy azért nem voltak kapcsolataim, mert önbizalomhiányos és túlsúlyos voltam, ez miatt azt gondoltam, hogy nem kellenék senkinek.

Lefogytam 35 kilót, már rendszeresen mozgok, teljes életmódot cseréltem.

A Tinderen az új külsőmnek úgymond "sikere volt", meglepően sok emberrel álltam párba rövid időn belül. És élveztem azt, hogy ennyi szimpatikus embernek tetszem, bókoltak, aztán volt, akivel találkoztam is, van akivel barátok lettünk, de hárommal (1 lány és 2 fiú) már kissé elkalandozgattam 18+ irányába... Olyan rossz embernek érzem magam, hogy becsapom őket, de közben izgató, hogy többen is éreznek irántam vágyakat, előtte sose volt ilyenre lehetőségem.

Őszinte szerelmet nem érzek egyiknél se, csak testi vonzalmat, mégis párkapcsolatban vagyok egy fiúval.

Választani kell közülük? Én mindegyiket kedvelem, nem szeretném elszúrni, mert végre érzem azt, hogy többen is szeretnek (bár nem olyan módon, ahogy azt akartam volna).



2023. máj. 16. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szexuális vonzalmat normális több ember iránt érezni. Ez emberileg nagyon alja dolog, hisz ők többet várnak tőled. Bár ha őszinte akarok lenni, akkor megértelek.
2023. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te korodban még nincs ezzel probléma. Ilyenkor kell tapasztalni, élményeket szerezni. Amennyiben mégis probléma, h nem közölted a kapcsolatban lévővel, h te nem vágysz még elköteleződni...


F/bi/35

2023. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Tudományosan ezt poliamor kapcsolatnak nevezik.
2023. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
3 Poliamor kapcsolatban mindenki tud mindeniről. Tehát etikus. A kérdező esete az nem, mert ő mmindenkinek azt ondja, hogy ő az egyetlen.
2023. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon fiatal vagy, kalandozgathatsz nyugodtan, csak ne hülyíts senkit. Nincs értelme úgy megállapodni valaki mellett, hogy neked nincsenek érzelmeid iránta. Ha arra vágysz, inkább élvezd az életet és majd ha te is úgy érzed, hogy érdemes, akkor megállapodsz.
2023. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem... Vagyis próbálom felfogni, hogy rossz dolog, amit csinálok, valóban elárulom őket. Viszont azt meg kell értenie a jelenlegi páromnak is (akivel távkapcsolatban vagyok), hogy nekem fontos az érintkezés, a rendszeres találkozás. Ezt sajnos ritkán tehetjük meg, hiába váltunk napi rendszerességgel üzenetet, ha nincs személyes találkozó, cdak havi 1-2 alkalommal. És én ezt megmondtam többször neki, hogy nekem ez gondot fog jelenteni. Kb. 100 km-re lakik tőlem. A válasz annyi volt, hogy megoldjuk együtt.

A másik két személy (1 fiú, 1 lány) kb. 30 km-re élnek tőlem, szóval velük heti többször tudnék találkozni. A fiúkkal már volt aktus is, viszont ritkán adatik meg a közös együttlét.

Nagyon össze vagyok zavarodva, vonzódok hozzájuk, de mindegyiknél más-más miatt nem tudtam szerelembe esni, csak szexuális érzelem alakult ki. Legalábbis így érzem, mert nem tudnám elképzelni azt, hogy valamelyikkel együtt éljek huzamosabb ideig. Nem állok még készen a megállapodásra, ennek ellenére kívánom és hiányolom a szexuális életemet, amin változtatni akarok. És sajnos ahogy észre vettem, mindhárman komoly kapcsolatot szeretnének. Én tényleg kedvelem őket, jól érzem magam a társaságukban, de nekem nincsenek elköteleződési terveim, és attól tartok, hogyha ezt elmondom, nem állnak többet szóba velem. Nem akarom elrontani. :((

2023. máj. 17. 15:40
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
82%
Naná, hogy lehet. Egy kamasz fiú pl minden nőt megdugna.
2023. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Akkor lesz másképp ha szerelmes leszel!

Legalábbis én mióta szerelmes vagyok nem kellene màs

2023. máj. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!