Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nők, ha pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nők, ha pasival vagytok komoly kapcsolatban, akkor hogyan kezelitek a lányos vágyaitokat?

Figyelt kérdés
Fantázia, maszti, flört vagy több is?

2023. máj. 17. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly kapcsolatban vagyok, akkor pont úgy kezelem a lányos vágyaim, mint a fiús vágyaim.


Nyilván kapcsolatban is feltűnik, ha van egy jóképű pasas, vagy csinos nő a környezetemben, de mivel monogám kapcsolatban vagyok, ezért nem masztizok rá, nem flörtölök, nincs több.



A biszex nem azt jelenti, hogy képtelen élni azonos nemű partner nélkül, hanem azt, hogy adott esetben meg tud kívánni, bele tud szeretni nem csak ellenkező, de azonos neműbe is. Minden más PONT úgy működik, mint egy heterónál.


Nyilván van heteróból is olyan, aki ilyenkor megcsalja a párját, meg biszexből is, de a dolog nem a szexualitásból jön, hanem a hűségből, vagy annak hiányából.

2023. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mivel hűséges vagyok, ezért elnyomom ezeket a vágyaimat
2023. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es tökéletesen leírta. Pont úgy kezelem, mint egy hetero, akinek megtetszik egy másik férfi a párja mellett.
2023. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

@3: fel nem tudom fogni, hogy miért gondolja mindenk kissrác, hogy a biszexek az valami különleges módon működnek, nem úgy, mint bárki más.


Persze, tudom, hogy van aki azzal takarózik otthon a párjának, hogy ő nem bírja ki nő (vagy férfi) nélkül, neki kell az azonos nemű is. De ez kb ugyanaz, mint, amikor egy hetero pasas azzal takarózik, hogy neki kell egy másik nő, vagy egy heteró csaj megy félre valami jó kis magyarázat keretében.

2023. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Van egy barátnőm, a barátom pedig tudja és beleegyezett hogy néha elintézzük egymást.
2023. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
66%
Mi megegyeztünk, hogy kipróbálhatom lánnyal, a párom még örülne is neki, és akár nézné is.
2023. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!