Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak hogy ne élvezzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne élvezzek el hamar fiúval se (lányokkal nincs ilyen gond)?

Figyelt kérdés

Eddig csak lányokkal voltam, ott nem volt panasz a teljesítményemre, sőt, viszont pár hete találkozgatok egy sráccal, csináljuk egymásnak kézzel, meg volt már hogy szájjal is, viszont elképesztően hamar elélvezek tőle.

tehát ilyen 1-2 perc, ami még az elején vicces volt, meg úgy voltam vele hogy oké, újdonság meg nagyon jó pali meg minden rendeben van

viszont mostmár azért kínos, és egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele úgy érezem.

Ahogy megfogja meg bekapja máris érzem hogy mindjárt elmegyek...

Van valami módszer erre?


2023. máj. 18. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 perc? Akkor te még szerencsés vagy. Nekem ha megfogja,attól elsülök. Nagyon izgat,emiatt van
2023. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak jobb lenen hosszabban élvezni a dolgot 😅
2023. máj. 18. 13:09
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Én hetero vagyok, de cserélnék veled. Szopástól egyszerűen nem tudok elélvezni.
2023. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Próbáldd még hogy mielőtt találkozol vele,párszor kivered.amugy ez biztos azért van mert nagyon izgat a szitu.próbáljj meg minnél többet pasival lenni.egy idő után nem fogsz ilyen hamar elsülni.és a pasi mit szól hogy hamar elmész?
2023. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát az elején még tettszett is neki, de utolsó 2 alkalommal már mondta hogy azért jobba lenne hosszabban

én meg próbáltam mindig szólni hogy álljon le mikor közel voltam, de az a baj hogy egy idő után már folyamatosan olyan közel voltam és aztán meg már nem tudtam mit csinálni elélveztem 😅

2023. máj. 18. 15:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor azt kell tenni amit írtam.4 és vk.
2023. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

teszek vele egy próbát, csak azt se akarom hogy utánna meg ne legyen jó, mert kivertem már otthon

de ha csak ez a módszer létezik akkor próbálom majd kitapasztalni hogy lenne a legjobb

2023. máj. 18. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az is hogy eddig ismeretlen,de valahol vágyott vágyak beteljesedése hozzá meg ezt az izgalmat számodra.és ez olyan erős izgalommal jár hogy túl hamar elégűlsz ki.Az is lehet ha már lesz egy kevés tapasztalatod,vagy pasival eltöltött idő a hátad mögött ez beáll a normális szintre.szerintem pszichésen van ez ....ha hozzászoksz a "tiltott gyümölcs"-höz és rendszeres lesz a pasid együttlét beáll a normális kerékvágásba
2023. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sandrisbp ***** válasza:
100%
Ha hamar újra akcióképes vagy, az első menet után pár perccel kezdjétek újra, akkor tovább fog tartani. Egyébként valószínűleg attól volt, hogy nagyon kívánod: én általában elég soká megyek el, lánnyal is és fiúval is, de volt egy srác, aki bejött nagyon és álmomban se hittem volna, hogy érdeklem, meg hogy érdekli a szopás, de bejött utánam a munkahelyén a wc-be és miután egymás mellett álltunk a pissoirnál, de persze nem nagyon tudtam álló f@sszal pisilni, megkérdezte, hogy bekaphatja-e.... és letérdelt. És amint bekapta, azonnal elsültem.... elég csalódott volt. Szerencsére később aztán volt módja hosszabban is gyakorolni rajtam a szopást.
2023. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki előtte, attól tovább fogod bírni
2023. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!