Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, nálatok, hogyan és hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok, hogyan és hány évesen kezdődött az első fiús kalandotok? Akkor mi történt?

Figyelt kérdés
Szeretnék összejönni egy sráccal de nem tudom hogyan fogjak neki!
2023. máj. 19. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
40 felett egyszer eldöntöttem, hogy regisztrálok a Romeora (már nem vagyok rajta, tech okokból), majd onnan leszoptam egy srácot. Ez volt az első, volt még néhány, és várom a folytatást velem egykorúval, vagy fiatalabbal -inkább fiatalabbal-, főleg valakivel összejárogatni, akivel egymásra hangolódtunk. 40+, uni/passzív, Győr.
2023. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg 18 voltam mikor strandolas utan haverommal bementünk a zuhanyzoba.

Kis idö utan atjött az en zuhanyzomhoz hogy tudjunk beszelgetni közben.

Levette a nadragjat aztan lattam hogy kicsit elkezd neki kemenyedni, erre kerdezte hogy nem e zavar ez engem. Mondtam hogy dehogy, erre megkerdezte megfognam e neki.

Kis heziralas utan megfogtam es akkor valamiert nagyon felizgultam.

2023. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sandrisbp ***** válasza:
100%
#12: ez nagyon szép - volt valami folytatás is, vagy ennyiben hagytátok?
2023. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
13, hat kivertem neki meg simogattam a golyoit, közbe magamnak is csinaltam
2023. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!