Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal "apakomplexusos"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal "apakomplexusos" lányok vagy srácok? Érdekelne, hogyan alakult ki nálatok, milyen események hatására ez az érzés. Volt olyan, hogy megéltétek a vágyaitokat? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Olvastam már pár ezzel kapcsolatos sztorit és kíváncsi vagyok valódi emberek véleményére, akik átélték (vagy szeretnék átélni) ezt. Lehet privát üzenet is, ha nem vagy kíváncsi az "okos megmondóemberek" véleményére!

2023. máj. 29. 20:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnél erőszak miatt. Nagyon fiatal volt, amikor a szomszéd srác megerőszakolta őt..


Aztán kezdett érdeklődni 20+ majd 40+ éves férfiak után is. Én 24 leszek, ő 2 évvel fiatalabb.

2023. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Évek óta csak jóval idősebb pasim van/volt.

De nincs apakomplexusom, eleinte csak velem kb egykorú pasikkal voltam. Aztán rájöttem, hogy mentalitásban, életfelfogásban, intelligenciában, érettségben, hozzáállásban és persze a szexben is, egyszerűen sokkal jobban kijövök az idősebb pasikkal. Ennyi az ok, nem több.

2023. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Nekem mindig jóval idősebb pasim volt. Most is az van. Nem gondolom ennek ellenére, hogy apakomplexusom lenne, egyszerűen ez az ízlésem. Egy 40-50-es férfi össze sem hasonlítható egy 20 éves kisfiúval. Én sosem tudtam a korosztályomra férfiként nézni.
2023. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is eroszak miatt alakult ki
2023. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#4 Konkrétan, milyen erőszak miatt?
2023. jún. 29. 17:53
 6/28 anonim ***** válasza:
13%

Nem érdekelnek a szottyadt taták.


20f

2023. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nincs kimondottan apakomplexusom, de az idősebb férfiakat vonzóbbnak találom, mert magabiztosabbak és bölcsebbek, mint a velem egykorúak (általában).
2023. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
#6, nem kérdezett senki, te kis b.zi.
2023. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyire nevezhető apakompelxusnak, ha 19 évesen leginkább a 25-től a 40 éves férfiak jönnek be, de amúgy lányokból is az idősebbek (de max pár évvel) tetszenek. Szerintem a férfiak 25 éves kor fölött kezdenek el igazán férfiasodni, ezért találom ezt a korosztályt vonzónak.
2023. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
18%
Írhatna egy 20as lány én 42 éves vagyok.
2023. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!