Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszoptam egy férfit, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszoptam egy férfit, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Uszodában zuhanyzott mellettem egy férfi, a nézelődésnek az lett a vége hogy leszoptam/leszopatott.


Én hetero kapcsolatban élek, róla semmit sem tudok, azt se hogy pl kapcsolatban van-e és ha igen akkor hetero v meleg.

Korábban is volt már orál kalandom férfiakkal, de kb évente 1-2, többet nem igénylek, de ez kimondottan jó volt, az eddigi legjobb.


Ő megadta a számát ha kedvem lenne ismételni, de kicsit parázok hogy kiderülne.

Nem szívesen találkoznék vele random pl a tescoban, munkában vagy bárhol, mivel nem ismerem és nem tudom nem lenne e valami kellemetlenség.

Kisebb vidéki városban élünk.


Jogos a félelmem, vagy ti mit gondoltok?


2023. máj. 31. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Jól tetted, szopd le a csajoddal is együtt
2023. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl parázod az egészet
2023. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tud róla a csajod nix problem, ha nem tud akkor meg félreléptél...

Nem fogja egyébként világgá kürtölni, a biszexualitás, homo "dolgok" nem azok amit olyan hű de nagyon elfogadna a társadalom ahhoz hogy nyíltan kiálljanak vele az emberek.

2023. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik uszoda volt?
2023. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Kamu.
2023. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy?
2023. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
És ti ezt el is hiszitek, nem semmi.
2023. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak az a baj, hogy megcsaltad a barátnőd amennyiben hetero kapcsolatban élsz.


Abból nem hiszem, hogy probléma lenne, hogy össze találkozol vele. Mit gondolsz, hogy meglát és kiabál, hogy héhéhé emberek, ez a pasi szopott le múltkor, vagy mit,

2023. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kicsit attol parazok h kesobb akar egy barati tarsasagban talalkozhatunk vagy hasonlo..

En 28 vagyok, o kb 40.

Tudom hogy megcsaltam a parom amire nem vagyok buszke, de sajnos neha nem birok magammal.


Maga az esemeny engem is varatlanul ert, talan pont ezert is jott be az egesz. Tetszett a teste es a farka amitol felmerev allapotba kerultem es zavarba is jottem, aztan kezdemenyezett es oltozofulkebe mentunk..


Jo lenne ismetelni de van bennem egy kis para, talan egy kis szegyenerzet is.

2023. máj. 31. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
En egy ilyen helyzetben inkabb attol paraztam volna, hogy milyen esellyel szedtem ossze valami betegseget.
2023. jún. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!