Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha csak ez izgat is biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ez izgat is biszex lennék?

Figyelt kérdés
Nem vonzanak a pasik, de izgat az a gondolat, hogy egy erősebb srácot megalázzak. Pofon, köpés, szóban alázás, esetleg a szájába élvezni és lenyeletni. De ebben is az a tény izgat, hogy fiúként ezt meg kell tegye egy fiúnak. Ez már biszex hajlam lenne?
2023. jún. 1. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem tetszene alárendeltként egy ilyen szituáció.


26f

2023. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Velem is mehetne ez :) Írj rám!
2023. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Kíváncsiságból olvastam el. Ezeket eskü kipróbálnám én is egy fiatalabb fiúval. Ha csaj előtt lenne az igazi főnyeremény de kétlem hogy találni ilyet. Vagy ha igen hol?
2023. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egyértelmű hogy igen. Az a tény hogy szexuális aktus lban a dominálást találod izgatónak nem mentesít az alól hogy egy másik fiúval folytatod ezt az aktust.


Fordítsuk meg a kérdést, szerinted mennyire lehet abszurd heteróként kategorizálni egy olyan srácot aki más srácok szopatását élvezi?


Szerintem eléggé...

2023. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem az izgatja hanem csak megalázásból teszi nekem az nem bi. De a te véleményed is elfogadom csak én pl nem érzem magam binek.
2023. jún. 1. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Feleslegesek a merev kategóriák. A tudomány is általában értelmetlenül erőlteti. Akad pár értelmes kivétel, az egzaktsága miatt, pl matematika, számtech, stb.


De a pszichológia pl feleslegesen erőlködik merev kategóriákkal, meglátásom szerint.


Nézd, sok olyan pasi van, akinek meg se fordul a fejében, hogy férfivel szexeljen, de ha bekerül a börtönbe, köztudomásúlag a legtöbbje vagy szabad akaratából, vagy kényszerítés hatása alatt, de anális szexet és/vagy orális szexet folytat vele egyneműekkel.


Akkor ők melegek lettek? Biszexek lettek? Vagy heterók maradtak? Mert ugye ha nem kerültek volna börtönbe, esélyesen sose szexeltek volna egyneművel. Pedig számos tényező utal arra, hogy gyerekkorban fixálódik a nemi orientáció.

Azaz kb 7 éves kortól megváltoztathatatlan.

Most akkor vagy a börtönben sokan rábérednek biszexualitásukra, vagy pedig sose voltak azok és sose lesznek azok, csak ott pl dominanciából. Vagy kényszerből szexelnek egyneműekkel.


Felesleges mereven kategorizálni. Tendenciák, jellegek léteznek csak, általánosságban. Mi mihez áll közelebb.


Ismerd meg önmagamd, köztük a vágyaidat, és próbáld megélni azokat, úgy, hogy tekintettel vagy másokra. Ennyi a lényeg.


Nem kategóriák vagyunk, hanem millióinyi tényező -SŐT, VÁLTOZÓ(!!)- együttese!


Ott van pl a Kinsey-skála. Ez már realisztikusabb, ugyanis azt mutatja meg, ki mihez áll közeelbb, esetleg van, aki nagyjából félúton:

[link]

2023. jún. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a 6ossal kb egyet is értek, gyanítom hogy inkább nálad is a hatalomrol, dominanciáról szól a dolog inkább, mint a szexualitásról.
2023. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!