Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő bi srácok akik még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő bi srácok akik még nem próbálták ki fiúval, hamarabb kipróbálnátok ha első alkalommal csak titeket kényeztetne a másik srác, és nektek nem kéne viszonzni?

Figyelt kérdés

Olyanonkra gondolok akik már tudják magukról, hogy biszexek ,de nem merték még meglépni hogy kipróbálják, és első sorban orális és kézi dolgokra kb.

(a kérdés csak leggális korú kezdőknek szól, persze ide nem is írhat elvileg más)


2023. jún. 14. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
En olyat hogy csak en csinalok barmit mar eloszor sem akartam. Azert probalom ki hogy en is erezzem... en legalábbis igy voltam vele.
2023. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csupán a viszonzás kérdésén múlk.

Viszonylag hosszabb ideig nem próbáltam, és amikor a körülmények úgy hozták oda-vissza sikerült.

2023. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!