Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan kezdődött az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdődött az első biszexuális élményetek fiúk? :) hány évesen volt az első?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem még eddig semmi. Korombeliekkel látnék esélyt kipróbálásra. 20F
2023. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Még 12-13 éves koromban.
2023. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem volt még semmi

de már nagyon vágyok rá, hogy kipróbáljam


ha akadna partner, akkor én szeretnék lenni a passzív

kíváncsi volnék, hogy milyen érzés lehet, ha engem dug valaki


ha szeretné, akár női ruhát is felvennék

2023. jún. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy ilyen kalandom volt, szexpartnerkeresőn, amikor nőket kerestem, de csak pasik írtak nekem. Magam sem tudom miért, de az egyiknek végül hagytam, hogy leszopjon.

Érdekes lenne, ha lenne egy másik pasi, akivel szexhaverok lennénk :)

2023. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4-es ez izgin hangzik :P
2023. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó is a szexhaverság, átéltem. Sajnos már csak emlék, de nagyon jó és kedves emlékem - aktív férfiként.

Nehéz újat találni, nagy a bizonytalanság és a félsz a férfiakban.

2023. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én is eléggé félek passzívként belevágni a dologba

de már nagyon szeretném kipróbálni, hogy milyen ha megdug valaki

de előtte azért beszélgetnék vele egy kicsit:)

2023. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Egy hete jött össze nekem. Azelőtt bennem volt a félsz. Romeon rám írt egy helyes srác akivel beszéltünk egy hónapon keresztül. Bejött, hogy ennyire türelmes és jóarc, azt mondta mikor taliztunk, hogy semmi se kötelező.


Taliztunk és már én mondtam, hogy addig nem megyek el amíg le nem szopom. Megtörtént és nagyon élveztem. Megtudnám szokni :D


22F

2023. jún. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első 16 évesen jött össze most vagyok 40 és azóta ez volt az egyetlen (közben rengeteg szex volt nőkkel). Akkor egy 2 évvel idősebb fiú a kollégiumban némi fenyegetéssel rávett hogy leszopjam, utána meg is dugott párszor az este folyamán részegen, fájt is nagyon de jól is esett (hatalmas farka volt és sikosító helyett csak nivea volt).Utána napokig fájt mindenem,meg évekig szégyenérzetem volt az egész miatt és érdekes módon most 40 körül amikor kicsit lazábban vagyok, már nem akarok a nők területén bizonyítani kényszeresen kezdett el izgatni a dolog hogy újra kipróbálnám férfival, csak kultúráltabb keretek között, bár konkrét lépésekig még nem jutottam el :)
2023. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal kivertük egymásnak. Utána sokáig semmi fiús, csak csajok. De egy idő után elkezdett érdekelni, hogy milyen érzés, ha f@sz van bennem. Először csak szoptam, majd jött egy srác, és a szopáson túl megdugott. Isteni volt.
2023. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!