Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti kipróbálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kipróbálnátok meleg sráccal?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy mindent ki kell egyszer próbálni. Gyakran meleg fiúk szokták ezzel unszolni a nekik tetsző heteró fiúkat.

De ennyi erővel egy meleg fiú is kipróbálhatja egyszer egy nővel.

Lányok, ti belemennétek egy meleg fiúval a próbába? Tehát mindent elmond előre, hogy te vagy neki az első nő és nem tervez hosszú távra és fiúval már volt. Ehhez mit szólnátok?

Többségben a nem válaszra számítok, de nagyon érdekelnek azok a lányok, akik benne lennének. Miért?



2023. jún. 29. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, miért ne? Ha benne van, már úgyis egyértelmű, hogy nem meleg. Nem mindegy, hogy ő minek nevezi magát? Hiszen olyan hetero is rengeteg van, aki csak "kíváncsi" 😂
2023. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem mert meleg. Mivel meleg nem lenne erekcioja mert én nő vagyok, nem farkam van, a melegeknek az jön be.

Tehát nem lenne belőle szex, max olyan, hogy hátulról és férfira gondol közben. Inkább kihagynam 😃

2023. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Jó kamu duma. 🙈
2023. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Ki ,de csak vele. 🥰
2023. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Igen, nagyon érdekelne, mi sülne ki belőle.
2023. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem, és két oka is van. Az egyik az amit mások is leírtak: egy meleg pasi sosem fog lefeküdni nővel. Max egy biszex.

A másik ok ugyanaz, amiért szűz sráccal sem szexelnék: szeretem élvezni a szexet, nem tanítónéni akarok lenni, ha már (kapcsolaton kívül) lefekszem valakivel, legyen inkább tapasztalt, ne rajtam próbálgassa, hogy egyáltalán képes-e nővel bármire...

2023. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
A pozitív választ adók között amúgy van nő is, aki nem trollkodik, hanem komolyan gondolta?
2023. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 gabor49 ***** válasza:
75%
hülye a kérdés a meleg nem fekszik le lánnyal csak a biszex én 50 éves biszexferfi vagyok
2023. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Senkinek nem jut eszébe hogy ezzel a kamu dumával simán le lehet fektetni buta tyúkokat? A fickó beadja hogy meleg, valójában meg nem.
2023. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%
Dehogynem, ez már a sokadik ilyen kérdés, most már csak húzzuk az agyát 😂
2023. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!