Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen az első passzív élmény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első passzív élmény?

Figyelt kérdés
Tavaly egy uni leszopott akkor bebizonyosodott hogy biszex vagyok. Most tartok ott hogy ami a leginkább izgat a passzív oldalt kipróbáljam. Milyen az első passzív élmény orál/anál? Leginkább olyanok válaszát várom akik mostanában próbálták ki először?!?
2023. jún. 29. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem eddig orál volt és én teljesen imádtam, majdnem elélveztem miközben éppen leszoptam a partnerem,26bi
2023. júl. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első orál előtt izgultam, hogy milyen lesz. Az izgalom addig tartott, míg a számba nem vettem a faszt. Mikor benn volt, játszottam vele a számban, elmúlt az izgalom, és élveztem, hogy a számban volt, és megtöltötte friss anyaggal, amit le is nyeltem.

Az első megdugásom egy már ismert szopópajtival történt. Többször, kölcsönösen leszoptuk már egymást, az, az este is így indult. Én szoptam először, bő nyállal. Szopás közben megszólalt a partnerem, most megb@szlak! Nem volt erőszakos, de határozottságot sugallt, ahogy mondta. Szerettem volna kipróbálni jó ideje, hogy milyen érzés, ha megdug valaki. Így ellenkezés nélkül helyezkedtem el az ágyon, ahogy kérte. Lassan, óvatosan tolta be a seggembe a nyálamtól lucskos farkát. Vártam a fájdalmat, amiről már hallottam másoktól, hogy milyen fájdalmas a behatolás. Elmaradt! Picit kellemetlen volt, de nem érte el a fájdalom küszöböt. Lassan, figyelve rám tette be. Mikor tövig benn volt, és elkezdte ki, be húzkodni, egyre erősebben kívántam, hogy soha ne legyen vége. Belém élvezett, és miután kihúzta éreztem ahogy a friss g*ci szivárgott ki a kitágult segglyukamon, amit összeszedett az újjával, és az arcomra, számba kente.

2023. júl. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!