Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Strapon szexben jártas lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strapon szexben jártas lányok, nők, mennyire volt alkalmas számotokra a felcsatolhatós az aktív, a "pasi" szerep megélésére?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Számomra inkább az aktív, egyben domináns szerepet jelenti, nem érzem magam "férfiasabbnak". Nekem pl fontos, hogy ne legyen pénis kinézete. Igaz, mi barátnőmmel szeretjük az enyhébb bdsm jellegű játékokat. De tudok olyanról aki nem, sőt amennyire tudom a leszbikusok egy elég nagy része nem is igazán szereti a felcsatolhatósat.
2023. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Nem játszom pasit soha. Ki nem állhatom a pasikat. De szeretem így dominálni a barátnőmet. Kicsit szub a kis drágám.
2023. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!