Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Versenyeztél már haveroddal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Versenyeztél már haveroddal hogy ki élvez el előbb? Az is jó játék hogy ki megy el később. Csinátatok már ilyet?

Figyelt kérdés

2023. júl. 10. 15:21
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
100%
Én egyszer az egyik legjobb haverommal versenyeztem, bár fére értettem a dolgot és azt hittem, hogy ki bírja tovább.
2023. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Gimisként és főiskolásként a kolesz és a tornaterem zuhanyzójában/öltözőjében is voltunk néhányan akik benne voltunk ilyenekben, plusz én a sportegyesületben is ahol sportolok.

De mi nem gyorsaságra versenyeztünk, egyszerűen csak kivertük és mindjárt jobb volt a napunk.

Persze közben hecceltük, hergeltük és biztattuk egymást, és közben mocskosul beszéltünk (üvöltöttünk) egymással 😁😁😁

2023. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
hoki verseny időre, és távolságra is volt középsuliba, rohadt jó volt
2023. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi két kolis szobatársammal középiskolában többször játszottunk "ki bírja tobább" versenyt. Ez egy fokkal szofisztikáltabb mint a ki megy el hamarabb, meg jobban fel is készít a szexre talán picit, nem leszel tőle gyorstüzelő.

A lényege az volt hogy fix tempóba kellett verni, esetleg gyorsítani lassítani lehetett, de megállni soha, aki a legtovább bírta az nyert. Nagyon nagyon izgalmas mikor már alig bírod, mindjárt elélvezel, és látod a többieken is, hogy szinte már csak hozzá érnek úgy húzogatják, próbálod... próbálod de egyszer csak már valaki nem bírja tovább, elélvez és erre gyakran a többiek is utánna 😁

Amúgy nekünk is volt ki megy el hamarabb jellegű verseny, de az sokkal kevésbé izgi, és a gyors veréstől az élvezés is kisebb, szóval én a másikat jobban preferáltam mindig.

2023. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyenben részem, olvasva a sztorikat bánom kicsit.

Általános végefele sokszor feljártunk egy osztálytársunkhoz, aki az iskola mellett lakott, számítógépes játékot játszani pl, volt egy kicsit ribis csaj, aki néha csatlakozott. Szinte minden ilyen összejövetelnél elvonultak a fiúk a csajjal egy szobába, én akkor jó fiú voltam, nem vettem ebben részt.

Nem tudom mit csinálhattak, de azóta már bánom, hogy kimaradtam ebből.

Aki részt vett ilyenben ott nem volt téma a méret kérdés?

febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Felfujhatogyerek ***** válasza:
100%
35/ dehogynem, a méret a forma a keménység , mindig volt miről dumalni. Mikor tobb kanos srác osszeul egy estére mindig előkerül a méret tema. De mikor már élvezed a dolgot és ott előtted merevedik meg olyankor teljesen elfelejted a méret gondokat. Maximum orulsz ha nem fulladsz meg mikor elfelejtenek szólni es teljes nyomassal a torkodra spriccelnek.
febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!