Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt a gyakorin olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt a gyakorin olyan hetero vagy biszex fiúk, akik alsónadrág helyett inkább a bugyit hordanak a mindennapokban? Ha igen, miért? Vagy ez csak a homoszexuálisok privilégiuma?

Figyelt kérdés
Mivel létező jelenségről van szó, kíváncsi vagyok, kinek, miért jön be?

2023. júl. 15. 22:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Egy idoben baratnom kedveert néha tangat
2023. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak alsónadrág. Sorry.
2023. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted a csomagot hova rakjam?
2023. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Sose felejtem el: szóbeli érettségik után, de még aznap találkoztam egy 30+ pasival aki csak kíváncsi volt fiús dolgokra. Elkocsikázott velem valami erdőbe, beszélgettünk, majd letolta a nadrágját és női bugyi volt rajta. Az a régifajta szocis pamut csipkésbugyi, ami leginkább egy ünneplő abroszra hasonlított. Én totál lefagytam mert mindenre számítottam csak erre nem. Megkérdeztem miért hordja és szerinte sokkal kényelmesebb és légáteresztőbb, mint egy boxer, plusz tetszik neki saját magán, mert szexibbnek érzi magát tőle.
2023. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

Én szoktam a barátnőm adott rám az elején bugyikat aztán vett nekem hogy legyen saját. Szereti ha abban vagyok. Főleg franciákat amiben elfér a farkam. Aztan egy idő után én is vettem magamnak hogy meglepjem vele. Most már a feleségem.

Van férfi tangám és női bugyim is. De persze sima ferfi boxer is felváltva szoktam hordani őket, van hogy női van hogy férfi van rajtam.

2023. júl. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Én nyáron ffi.tangát a meleg miatt. F/H.
2023. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Régebben párszor volt rajtam, de csak itthon mert a páromnak tetszik.
2023. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezetten férfiaknak készült női stílusu ferhérnemük ahol van hely a csomagon pl. xdress.com
2023. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok, de bugyit hordok. Egyszer kiváncsiságból próbáltam fel, aztán kényelmes, és kellemesebb anyagúak mint a férfi gatyák. Elférek benne, mert olyan anyagút veszek ami rugalmas nem merev. Sok egyforma bugyink van a feleségemmel.
2023. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont, hogy a biszexuálisok hordanak legnagyobbrészt ilyet. A teljesen melegeket valószínűleg nem izgatja a téma, mint ahogy a teljesen heterókat is. A másik, ami még számít nagyon, hogy a pénisz mekkora, különösen lankadt állapotban. Azoknak, akiknek ilyen pár centire összemegy, egy szűk bugyi még kényelmesebb is szerintem, mint egy rendes férfialsó.
2023. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!