Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nőként vágyok rá, hogy lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként vágyok rá, hogy lefeküdjek egy nővel, hogyan találjak erre lehetőséget?

Figyelt kérdés
Van párom, a hármas még tetszene is neki, de én elég féltékeny típus vagyok, nem tudom hogyan viselném.

2023. júl. 24. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp ugyanebben a cipőben járok 😔 szerintem nagyon nem egyszerű, vagy csak én vagyok béna..
2023. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A harmashoz nem ertek. Dee biszex lanykent kent en most alkalmikat keresek (lanyokat) 😇 kicsit jobban megismerni magam.
2023. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Irhattok privit esetleg..30L
2023. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Igaz én pasi vagyok, de mivel párom bi beállítottságú, így gondoltam írok a nevében. Van 2 lány aki rendszeresen jár hozzánk, de ez mindenki örömére szól. De ha lenne itt lány aki szeretné kipróbálni csak vele, akkor írjon nyugodtan. Nekem nem kell jelen lennem, én akkor is örülök ha neki jó, nélkülem is. Vékony szolibarna csaj, hosszú fekete haj. Találkozás nálunk megoldott, de akár utazni is tud, ha elviszem. Annyi, hogy a hosszú hajú lányokat preferálja elsősorban. Ja és 33 éves, de nagyon kis fiatal cuki kiscsaj. Isteni szexuális kisugárzással. Privátban jelentkezz. :)
2023. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld úgy hármasban, hogy a pasas sem a párod. Akkor nem kell attól tartanod, hogy mert féltékeny.
márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!