Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszexuális férfi ugyanoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális férfi ugyanolyan pár egy nővel való kapcsolatában, mint egy heteroszexuális férfi?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy lehet domináns, hogy férfias, és képes a monogám, csak nővel való kapcsolatra?

2023. aug. 13. 17:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
36%

Bi férfi vagyok. Egy nővel párkapcsolatban (gondolom) olyan vagyok mint egy heteró pasi.

Én vagyok a férfi,férfias dolgaim vannak:cipekedek,megvédem ha kell (és

ha tudom). Mondhatjuk hogy domináns vagyok.

És a monogám kapcsolatra is képes vagyok....de nem akarok az lenni.


Nekem kell a farok néha napján ezt tudja a csajom elfogadja csak nem akar benne részt venni.

2023. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

21: köszi a választ.

Tudom, hogy nehéz így, mert nem heteró vagy, de szerinted, ha az lennél, akkor is szükséged lenne másra is a barátnőd mellett? Azaz néha elmennél más nőkkel is? Vagy itt kimondottan a farokról van szó? Azaz hűségesebb tudnál lenni heteróként, vagy ennek semmi köze a szexuális irányultságnak?

2023. aug. 13. 23:11
 23/23 A kérdező kommentje:
19: köszi, jelenleg ennyi a kérdésemm:)
2023. aug. 13. 23:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!