Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a nőkre indulok be jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőkre indulok be jobban de ha férfi szexre élvezek nagyobbat akkor nagyobb részt vagyok hetero vagy nagyobb részt meleg?

Figyelt kérdés
Egyszer rábeszélt egy meleg ismerősöm hogy leszopjon hagytam neki . Ezt el is fogadtam hogy biszex vagyok ez az egy alkalom volt . De azóta többről is fantáziálok de a nőkre jobban beindulok. Ki kéne próbálni a rendes szexet is férfival vagy inkább nem?
2023. szept. 3. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
🤮🤮
2023. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Miért kellene ezt nekünk meghatározni? Akkor a kisebbik részedet adod a kutyáknak? (Vagy már a kutyák mondták neked, hogy öket nem érdekli?)
2023. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy és pont.
2023. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Feri szexrol beszelsz, mikozben 1x leszoptak????? Valoszinuleg jobban szopott a haverod, mint a lanyok tobbsege, de igy kijelenteni, hogy jobban elvezed a meleg szexet meg kicsit meredek.

Ha tenylegesen lesz szex, azutan tudod eldonteni.

Biszex vagy es kesz. Ha egy kicsit ide vagy oda huzol jobban, nem valtoztat semmin. Azzal a nemmel leszel tobbet, amelyikkel akarsz. Az mar nem a mi dolgunk. Folosleges ezen agyalnod.

2023. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!