Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Átlagostól eltérő párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagostól eltérő párkapcsolat milyen?

Figyelt kérdés

Az első kérdés persze az, hogy hogyan deffiniáljuk az átlagos vagy normális párkapcsolatot, amitől el lehet téri.

De minden érdekel, ami valaki szemében furcsa lehet. Akár egy nyitott kapcsolat, egy édes hármas vagy akár csak az, hogy a felek nem egy szobában alszanak.

Aki benne van ilyenben vagy közvetlenül ismer ilyet, annak a beszámolója érdekel. Miért alakult így a helyzetetek és hogyan tud működni?

Hetero, meleg és mindenfajta beszámoló jöhet.



2023. szept. 5. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Átlagostól eltérő. Ha meglesz mi az átlagos, azonnal tudni fogod milyen az eltérő.
2023. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

Jól mondod.

Van ahol átlagos a több feleség.

Van ahol átlagos az egymás előtti meztelenség otthon mindig van ahol átlagos ha ruhában vannak.

Van ahol átlagos az orál anál van ahol nem. Sőt ha jól tudom van ahol az anált büntetik.

Tehát neked kérdező mi az átlagos

2023. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az nem érdekel, hogy egészen más kultúrákban mi van. Csak vannak olyan dolgok, amikre kimondjuk, hogy nem normális, akkor valaki biztosan megsértődik.

Az érdekel, hogy itt a mi kultúrkörünkben ki és mi olyat tesz kapcsolatot illetően, ami nem mindennapos.

2023. szept. 5. 16:28
 4/7 nemissdavid válasza:
100%
Kedves kérdező. Az emberek jellege miatt, mindenki magához igazítja a normát.Tehát amit az egyén már nem tenne meg, azt elitéli és azt tartja normális nak. már a saját szokásaitól határaitól eltérőt elutasítja. Nekem is folyamatosan tolódik ki a határ, tehát amit elötte elítéltem, az már normális. Az pedig a nem normális ha erőszak történik, a másik fél beleegyezése nélkül. Na az a Nem normális. Remélem segítettem evvel?.
2023. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabor49 ***** válasza:
100%
hát mindenkinek más az atlagos
2023. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem elméletekre vagyok kíváncsi, hanem gyakorlatokra. Elmondod, hogy mi nem alszunk együtt vagy édes kettes helyett édes hármasban vagyunk vagy akármi és elmondod, hogy hogyan működik. Konkrétan nálatok.
2023. szept. 6. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezek átlagosak.
2023. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!