Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt tapasztaltabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt tapasztaltabb biszex/meleg férfiak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 30-as biszex férfi vagyok.


Nem tudom hogy működik ez a világ, de kíváncsi lennék rá hogy vannak-e olyan férfiak, akik szeretnének egy kezdővel is.."foglalkozni"?


Speciel én inkább először is szeretném megfogni a tiédet, érezni hogy milyen, a látványában gyönyörködni..

Nem tudom hogy elsőre szeretnék-e ennél többet, de valószínűleg nem.


Vannak ilyen férfiak, akik benne lennének ilyesmiben, volt már dolguk hasonló férfiakkal?


Szívesen leveleznék is a témáról.


Köszönöm hogy elolvastad.



2023. szept. 11. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő vagyok én is
2023. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze vannak. Mi igazán tudjuk, hogy a kezdő kíváncsiskodók könnyen eltünnek. Az segít időt spórolni, ha írsz többet magadról. Aktív/passzív szerep izgat-e. Titkos barátot, vagy komoly kapcsolatot keresel stb 47f
2023. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdőkkel,kíváncsiakkal már írogattam,de soha senkivel nem jutott el találkozásig.

Eltűnés,törlés illetve az a gond,hogy fogalmuk sincs,mit akarnak.Inkább unatkoznak és szórakoznak más idejével :(

2023. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 es válaszoló.

Te biztos tapasztalt vagy ugye? :)

Kérdezhetek pár dolgot? :)

2023. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyat,aki tényleg normálisan állna a dolgokhoz,szívesen beszélgetnék,ismerkednék és barátkoznék is.

Nem kezdő aktív vagyok ,budapesti.

2023. szept. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki megfelel az igényeimnek és elvárásaimnak (és én is az övéinek), akkor nem probléma ha valaki tapasztaltabb vagy kezdő.

27/F

2023. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Életemben egyszer szoptam oda - vissza alapon, de azóta sem találtam olyat aki hajlandó lenne rá.

Zalahaláp és környékéről valaki…? 28F

2023. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is kezdő lennék, valaki? 27/F
jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!