Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi pasiként hol találjak bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi pasiként hol találjak bi barátnőt?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy egy bi lánnyal őszinték lehetnénk egymással és mindketten megélhetnénk a másik oldalunkat is a kapcsolatban hazugságok nélkül. De hol találjak ilyen nőt?

2023. okt. 11. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Nincs BI. Férfi vagy, hetero és herero lányt fogsz találni. A ferde hajlamokat szakorvos kezelni tudja ha akad olyan de ez kinőhető (mert szexbűn és lelki rombolás forrása)
2023. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Vigyázz az első válaszoló mindjárt ördögűzést hajt végre rajtad.
2023. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Sokan vagyunk, akik örülnének egy biszex barátnőnek, feleségnek. Valóban egyszerűbb lenne az élet, de így marad a vágy elfojtása, ami nekem 99,99%-ban sikerül is.

A másik opció a lépten, nyomon megcsalás, ami egy idő után tönkreteszi a stabilnak vélt kapcsolatot. Lehetőségnek még van a megértő hetero nő, aki némi megkötéssel engedi, hogy férfivel is szexelj, de ez ritka.

2023. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Ide is írnak bi nők, meg ugye társkeresőkön is vannak.

Az első válaszoló egyébként, vélhetőleg azért tagadja, hogy bi vagy, mert ő egy (homofóbiát eljátszó) meleg. (Csak, hogy hasonlóan reagáljak, mint ő) A melegek egy része egyébként sem tartja valósnak a biszexualitást.

2023. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem gondolom, hogy feltétlenül bi nő kell neked. Mert mi van, ha monogám típus? Heteró nőnek is tetszhet a 2f1n felállás.
2023. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az előző párom biszex nő volt, és legalább annyira szerettem mint a mostani hetero páromat, aki megértő és hagy nekem annyi mozgásteret, hogy megélhessem a biszexualitásomat.

Természetesen a két kapcsolatom alapjaiban különbözik egymástól, mégsem érzek akkora hiányt biszex társ nélkül, mint azt elsőre gondoltam.

Egyébként az előző biszex élettársam is nagyon nehéz volt megtalálnom, és nem is fűztem hozzá sok reményt, hogy utána lehet még ugyanolyan kapcsolatom azonnal.

2023. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy pasi, aki nem akar egy heteró nőt hülyének nézni... Mert nagy %-ban megcsalás a vége. Vagy kettős élet.
2023. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 Sosem vezettem félre egyetlen páromat sem, és egy hosszútávú kapcsolatnak csakis az őszinteség lehet az alapja, mert anélkül a pár közti feltétlen bizalom sem jöhet létre.

Sokan el sem tudják képzelni, hogy milyen nehéz egy heteroromantikus biszexuális férfinak úgy megélnie a biszexualitását, hogy senki semmiben ne szenvedjen hiányt, és a párkapcsolat meg tudjon maradni mindvégig egy őszinte és maximális bizalomra épülő kapcsolatnak.

Őszintén szólva, nagyon sokáig nem gondoltam volna, hogy léteznek olyan hetero nők is, akik képesek tolerálni maguk mellett egy biszexuális férfit úgy, hogy az megélhesse a kapcsolatukon kívül a biszexualitását.

Ehhez óriási érzelmi intelligencia, és elmondhatatlanul nagy tolerancia szükséges a bizalom mellett.

Boldog vagyok! <3

2023. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 6-os voltam, de biztosan lejött :)
2023. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan, akkor a kommentem nem rad ertetodik, de neked is el kell ismerni, hogy sajnos nagyon gyakori amirol beszelek.
2023. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!