Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Közös zuhanyzóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Közös zuhanyzóban (pl.uszodában, kollégiumban) hátra húzott fitymával zuhanyoztok? Ha igen, végig úgy van?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? Szoktatok látni másokat is csupasz makkal?

2023. okt. 15. 22:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp áll akkor fixen hátra van húzva
2023. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Körül vagyok metélve. Zuhanyzóban gyakran megnézik. De már megszoktam. Néha látok én is sorstársat.

A fitymások közül valaki hátrahúzza, valaki nem. Akinek rövidebb a bőr, jobban hátul marad. A hosszú fitymájúaknak nem igazán marad úgy, visszacsúszik magától.

2023. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok körülmetélve, és zuhany alatt mindig hátul van, ill. zuhanyzáskor a fiúk 90%-ának hátra van húzva a bőr
2023. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mosom, akkor persze hátra húzom, egyébként nem. Sokszor látok más srácokat is, de ahogy néztem, ők se tartották úgy.
2023. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
16%
Ti amúgy mások cerkáját checkoljátok?
2023. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

És megint kezdődni fog az a vita, hogy ki miért nézi a másik farkát!

Én is hátra húzom, ha megyek tusolni, mert meg mosom ott is, de csak addig, utánna vissza húzom.

És én szoktam alapjáraton is figyelni másokat, hogy hogyan néznek ki. És sokan vannak, akik ugyan így tesznek. És sokan vannak, akik hátra húzzák és hagyják, hogy vissza csússzon, a gyerekek között is.

24 vagyok.

2023. okt. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megmosom hátrahúzom,illetve ha feláll,magától hátramegy,ilyenkor egyébként sokkal jobb mosni,mármint ha áll.
2023. okt. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem ha egy picit megnő egyből hátra csusszan
2023. okt. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hátra húzva van a fitymám a zuhanyzóban. Max, ha törölközöm, akkor húzom vissza.
2023. okt. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos engem körülmetéltek, de emlékeim szerint ilyenkor végig hátul volt a bőr régen.
2023. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!