Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is szereti a sok ondót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szereti a sok ondót?

Figyelt kérdés

Egy jó barátommal régen vertük együtt, illetve egymásra is, és rengeteget spriccelt, azóta nagy vágyam, hogy beterítsen az anyag. Szoktam fantáziálni, hogy milyen lehet, néha locsolok magamra ugyanannyira áttetsző szappant, és azzal képzelem el.


Másnak is vannak ilyen hóbortjai?



2023. okt. 19. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok jön.
2023. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem,nekem is volt hasonló élményem,hogy rám élveztek.
2023. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó is az! 👍
2023. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra vágyom, hogy ondóból se sok, se kevés ne legyen, viszont vágyom bukkakéra is, tehát inkább több pasi spricceljen ondót az arcomra, fenekemre, mintsem egy pasi túl sok ondót.


Engem az izgat fel, hogy se sok, se kevés kifolyik a számból, vagy az arcomra valamennyit lőnek, és csorog le. Ha be lennék terítve evvel, akkor nincs benne kontraszt. Azt imádom, hogy nem mindenhol g3cis az arcom, és folyik oda is, ahol épp nem volt.


Ahhoz tudnám hasonlítani, mint egy folyó VERSUS tenger. A folyó beleszel a száraz területbe, és ez más élmény, mintha csak víz, tenger volna mindenütt, amerre szem ellát.

Ugyanakkor a patakocska nem olyan izgi számomra, mint a folyó.


Így vagyok a lövés erősségével is. Volt, aki től erőset lőtt, mint egy ostor, akkorát csattant a torkomban, és így alig éreztem, hogy belém áradt, mert az nem áradás volt, hanem hirtelen csattanás és kész. Akinek meg épp csak "kikanyarodik" a g3cije, az meg nem lövés...


Az arany középút a legjobb, általában.

2023. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen csinálnák de nem tudom hogy kéne elérni azt hogy átlátszó és "szálas" legyen mint a képen [link] :D
2023. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Verd sokat és ne élvezz el. Két három nap után, hosszú maszti végén megkapod a kivánt végeredményt.
ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!