Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az gáz, ha prostiként már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha prostiként már egy ideje érdekelnek a lányok is, és azt egy másik olyan prostival próbálnám ki, aki lányokat is vállal?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, vannak más alternatívák is, de profival csinálni csak jobb arra a kis időre, és nem egy random civillel bénázni, mire komolyan is az ágyba kerül... XD

2023. okt. 22. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
hihi nem XD
2023. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Miből gondolod, hogy egy lányokat is fogadó prosti profi - hiszen a lány vendég biztos, hogy nagyon ritka.
2023. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos; prostinál kiválasztod, hogy ki a szimpi, majd tali, kicsengeted a zsét és kezdődhet a kufirc XD Ellenben egy szimpla tinder randi; match egy szimpi valakivel, aztán az vagy catfish vagy ghostingol mert félúton rájött, hogy mégsem, de ha össze is jön, akkor randi, és még élőben dől el, hogy érzel valamit, vagy inkább mentsen már ki ismerősöd a randiból XD higiéniáról és társairól nem is beszélve... :)
2023. okt. 22. 08:09
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
tök jó XD
2023. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Hát szerintem ha te komolyan ki akarod próbálni lánnyal akkor az első alkalom vágyból és ne pénz miatt történjen. De szerintem úgy vagy te nő, mint én magam.
2023. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%
Hogy lenne már gáz egy ferdehajlamú k urva?
2023. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!