Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nők, ha biszex pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha biszex pasitok lenne, akkor ez elfogadható lenne számotokra?

Figyelt kérdés
Teljesen hűséges lenne hozzátok, de mikor ujjal vagy segédeszközzel kényeztetitek, akkor azt kérné, hogy közben közösen fantáziáljátok azt, hogy igazi farok hatol belé.

2023. okt. 25. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2023. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes. Nálunk a feleségem simán elfogadta. Igaz, ő is biszex.
2023. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem az, higy járnátok-e biszex pasival, hanem azoknak a nőknek elfogadható lenne-e ez a fantázia, aki lenne együtt biszex pasival.
2023. okt. 25. 08:41
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2023. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert akkor en a nő, csak egy potlék volnék neki. Egyik önbecsülessel rendelkező nő sem fogad el ilyet.
2023. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Inkább akkor már legyen egy 2F1L 3-as ahol a másik pasitól kap ő is
2023. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem eleg, ha csak te fantazialsz errol, nekem miert kell azt kepzelnem el, hogy fasz van a seggedben? Nekem fura lenne, hogy konkretan csak egy babjatekoskent vagyok ott...
2023. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!