Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » "Péniszhiány", és nincs hely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Péniszhiány", és nincs hely, ahol...?

Figyelt kérdés

Biszex férfi vagyok.

Tudom, hogy utaznom kellene, viszont anyagilag nem állok úgy.

Tudomásul is veszem, hogy így nehéz szexpartnert találnom.


Pedig viszonzás nélkül is szopnék ismét, mint korábban. Csak egy minimális összhang kell nekem, semmi máson nem múlik. Na meg a találkozás lehetőségén. Még a megjelenése is szinte mindegy a partnernek, nekem szinte bármilyen külsejű megtenné. De ugye utazzak én, mások nem akarnak, még a környékről se....


Habár vékony testalkatú 40es vagyok. Egyébként olyan is volt, hogy amikor végre a környékemen találtam valakit, ő viszont a szőrös kövéreket részesíti előnyben,

nem pedig a csupaszmellű vékonyakat, mint én vagyok.


Tehát utazzak én, és nem elegendő, hogy nem vagyok válogatós se külsőre, se lelkileg. Legfeljebb lelkileg válogatok egy picit.


Akkor mi az elegendő? Mindig én utazzak...? Mások miért nem tesznek annyit, amennyi fakad a lehetőségeikből? Nekem nincs lehetőségem utazni és helyem sincs.


Akinek meg van lehetősége utazni, az meg válogatós...


Romeo-n már rég nem vagyok. Voltak, akik el se jöttek a randira, csak ígérték, aztán felszívódtak. Volt viszont néhány, aki eljött, az rendben is volt. De ez se mostanság történt.


Budapesten például sok minden könnyebb volna.


Sorry, hogy a nyomasztó hiányérzetemről írtam ki kérdés, de hátha van, aki hasonlókat él meg, esetleg tanácsokat tudunk adni egymásnak.



2023. okt. 27. 20:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Oké, annyi elvárásom van, hogy legyen 18-45 éves kor közötti. Más elvárásom viszont nem igazán van. ANNÁL INKÁBB MÁSOKNAK...


Ha vékony vagyok, az a baj, mert a kövéreket keresi az illető.

Akinek jó az, hogy vékony vagyok, annak a baja pl az:

miért trimmelem magam alul.... Például miért nem vagyok szőrösebb (mondván: aza férfias), vagy miért nem vagyok csupasz (mert az lányosabb volna és lányosabb pasit keres az illető)...

:)))


EKÖZBEN én nem igazán vagyok válogatós, csak annnyi a hátrányom alapvetően, hogy nincs lehetőslégem utazni és helyem sincs...


Más negyvenesek és harmincasok? Annak mind a fiatalabb kell kizárólag...?? Nem gondolnám...

2023. okt. 27. 20:16
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk 40 évesen nem tudom, hogy lehet olyan megterhelő anyagilag havonta 1-2x buszozni.
2023. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja igen, és bezzeg autóban orálozni: nos, ara a finnyás a többség. Sajnos...
2023. okt. 27. 20:19
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 Úgy, hogy anyagilag nem áll mindenki úgy. Vannak, akik hitelek miatt eladósodnak. És vannak, akik munkanélküliek. Van, aki egyéb okból él szegénységben. Egy huszonévesnek meg vagy van jó munkahelye, vagy a szülei támogatják.

Az a magánügyem, miért élek szegénységben. Annyit elárulok, nem tehetek róla.

2023. okt. 27. 20:21
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ki tehet róla? A szomszéd? :D
2023. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Valamit valamiert elv kiváló példája :)
2023. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Pedig Orbi azt mondta hogy nem a magyarok fogjak megfizetni a haboru arat... Az most meg 700 Ft a benzin
2023. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 Megnyugtatlak, mindenhol ennyi. Osztrákba, németben is.
2023. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
8: meg persze a bérek is ugyanakkorák. :)
2023. okt. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos testű,jó kinézetű ötvenesként nem egyszer megkaptam,hogy mivel nem vagyok szőrös,pocakos,kövér, kopasz "apu" így nem kellek.

Nem nagyon érdekel.Viszont azt,hogy nincs hely,azt meg lehet oldani.Ha pedig nem,akkor a szexről le kell mondani.Ennyi,önfegyelem kérdése.

Panaszkodástól nem lesz jobb semmi és nem oldódik meg semmi.

2023. okt. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!