Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi az oka, hogy a transz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a transz nőket kivánom férfiként?

Figyelt kérdés

Szivesen leszopnek egy transz nőt, seggbe is dughatna akár. Ezek mind vágyaim, de emellett ugyan ilyen vonzó egy sima nő is, ha meg meglatok egy ferfit mesztelenul az kiabrandit teljesen, csakis a farok izgat.

Ez hova sorolhato, mint szexualitas?


2023. nov. 6. 13:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"Na most, ha veszünk egy transzszexuálist, aki általánosan minden szempontból megfelel a nőiességnek fogalmának, azt az emberek általánosságban nőként fogják kezelni."

Igen, egyetertek, de a kerdezonket pont az izgatja, hogy amolyan fele-fele a transz no. Mondhatott volna teljesen atoperaltat, vagy olyat hogy nincs meg megmutve, de nem erdekli a farka a transznak mert nokent tekint ra. Igy meg oke.

De a kerdezot pont az izgatja hogy ferfi nemiszerve van a transznak, akinek hasznalnia is kell (sok transz nem szereti hasznalni, hisz o a no a kapcsolatban, nokent akarjak hogy kezeljek nem pedig egy nonek oltozott ferfinak, aki aktiv).

Szoval neki az izgato, hogy no de megse no az illeto.

2023. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom. Nekem az jon be, hogy nem egy pasi kulseju, hanem szebb, noies. Biztos jo illata van, meg selymes a haja is stb stb


Nem voltam meg olyan helyzet kozeleben sem transzival, lehet tetszene, lehet nem.

2023. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!