Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az baj, ha fiúknál jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha fiúknál jobban izgat a (közös) farokverés, mint a szex? 18/F

Figyelt kérdés
Pl. ha meglátok egy jó pasit az utcán, egyből arról fantáziálok, hogy mekkora lehet, hogyan veri, milyen arcot vág közben... még nem próbáltam sráccal, de legszívesebben csak közösen verném vele a farkamat. Más is van így? Ez valamilyen fétis?

nov. 7. 16:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonlóan gondolkozom
nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom fétisnek, de első lépésnek nem rossz. 😊 Amúgy meg szerintem is izgalmas és izgató mással együtt. 👍
nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán járkálva nem jut ilyen sz eszembe, nem fantáziálok ilyenről max chat közben, de pasival én sem mennék tovább.
nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális. Én is szoktam ilyenről fantáziálni, meg hogy hogy nézhet ki boxerben az illető, stb. 😁 Emberek vagyunk, mindenkinek vannak szaftos gondolatai.
nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy egymással szemben meztelenül verjük, vagy egymásnak verjük és összedörzsöljük a farkunkat.
nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna baj? De mi lesz, ha nem lesz megállás orálig, és a szádba spriccelnek? Fétis, marad is.
nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Elobb a f**veres aztan a szopas dugas mindenkinel igy kezdodik
nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltétlenül lesz ebből több. Biszex vagyok, régen csak erre kerestem srácokat. Kb súlytelen dolog. Lehet verni egymás előtt, egymásnak is. Teljessen veszélytelen. Meglepően sok bi keres csak erre partnert. Szóval nem gáz ha így érzel, vagy ha csak ennyi izgat fel.
nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van
nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is
nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!