Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi férfiak szoktatok anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi férfiak szoktatok anál dildozni?és olyankor merevek vagytok végig,vagy közben merevedtek meg?vagy egyáltalán nem vagytok merevek?

Figyelt kérdés
Én mikor kezdem merev vagyok de ahogy egyre jobban bele melegedek le lankadok, elélvezek meg minden csak nem mereven és nem tudom ez miért van?

nov. 9. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Végig merev
Közben merevedik
Nem merevedik
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig merev,ha csinálom.
nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, végig merev
nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam már párszor, de közben mindig lelankadok és el is megy tőle a kedvem, mert elég kellemetlen, viszont cserébe nem nyújt semmi olyan extra élményt, ami megérné a próbálkozást. Szóval én még nem jöttem rá, hogy mi ebben a jó.
nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem jó a dildót használsz vagy csak nem voltál rá izgulva..
nov. 9. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Közben merevedek, és el is megyek, sokszor anélkül, hogy a farkamat külön izgatnám.
nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb félig lesz merev, és csak néhány alkalommal szokott teljesen felállni.
nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én péniszketrecet viselek közben, mert olyankor csak a popsimra koncentrálok. Én így szeretem.

F36

jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor,amikor benne mozgok.
jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!