Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szexuális vonatkoztatásban mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vonatkoztatásban mi volt a legfurcsább, bizarabbbdolog amit valaha csináltál?

Figyelt kérdés
Én egyszer titkon szerelmes voltam a saját szobatársamba. (Mindketten fiúk vagyunk, ő hetero én meleg) Akkoriban volt neki egy barátnője, akivel mindig péntek reggel mentek haza de elötte nap este mindig szexeltek. Másnap a gumit mindig szemetesbe dobták. (Addigra a takarítónők kicserélték reggelre a szemeteszsákot, így nem volt beszennyezve) Így utólag már szégyellem de annyira oda voltam a srácért és annyira kívántam, hogy minden ilyen reggel kivettem és megkóstoltam a spermáját.. 🙈
2023. nov. 11. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Nekem van egy perverz szokásom: a strandon vagy medencében szeretem a víz alá nyomni a lányokat. 10-ből 9 lány hallani sem akar erről…
2023. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Én a szűz fiúkat szeretem, de meg fiú korban (16-18), pasik nem érdekelnek. Volt már több mint tíz. És mind csak egyszer! Ha már nem szűz, nem érdekel! 🤷‍♀️

25L

2023. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Egészen kis koromban, amikor már éledezett a szexualitás bennem, de még nem tudtam, hogy mi is amit érzek, akkor mindenféle dologgal próbálkoztam, (nem részletezem) ami ezt az amúgy jó érzést csökkenthetné bennem. Persze nem jártam sikerrel.


Azután 12 éves koromban "megrontottak".


Az akkor 21 éves féltestvérem kiveretette velem a farkát, amit én szívesen meg is tettem neki, majd,..... amikor a fürdőszobában lemostam a kezemre is jutó magját, akkor elővettem az én kicsike kukusomat, és a tanultak szerint magamnak is kivertem.

Csak száraz élvezés volt, de megtaláltam a "megoldást" annak a bizonyos fura érzésnek a csillapítására :)

2023. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

#2!

Mi van akkor ha azt mondja hogy szűz, közben meg már nem az? Nem tudhatod hogy melyik fiatal szűz és melyik nem.

2023. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

4

Csak olyannal szexelek akiről TUDOM, hogy szűz. Soha nem idegennel, mindig van közös ismerős. A környezete mindenkinek tudja ha szüz, illetve inkább azt ha nem! Szűzek kamuzhatják hogy nem azok, de fordítva nem szokták. Így pár ismivel lecsekkolható. És amúgy is rájönnék az ágyban, vagy jó eséllyel már az ágy mellett... :)

2023. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Lepisiltük egymást 12 évesen 😀
2023. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

#5!

Honnan tud 100%-osan hogy szűz? Fogod a kezét, mindenhová elkíséred?

2023. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Pisiszex, drogok hatasa alatti szex (totalis euforia)
2023. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Mikor a nő be volt rúgva, prűdnek vallotta magát, mikor elkezdtem ujjazni alapból 4 ujjam ment be. Utána az öklöm is, élvezte a prűd kisasszony.

Másik eset mikor jártam egy lánnyal, szexre került a sor és mondta hogy ő csak szopott és popsi szexet csinált, valóban szűz volt. 4 ujjam ment a popsidba és szerintem ment volna az 5. is de akkor nem voltam annyira tapasztalt. Olyat élvezett hogy be pisilt. Fél óráig nem tudott lábra állni, olyat élvezett.

2023. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miért biszex kategóriában van a kérdés, de végülis mindegy. A legbizarrabb az volt, hogy férfiként leszoptam egy kutyát.
2023. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!