Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Erőltette már le valaki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőltette már le valaki a farkát a torkodon?

Figyelt kérdés
Váratlan volt? Vagy meg volt beszélve? Hogyan élted még?

#orális szex #mélytorok #Erőltetett orál
nov. 11. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem és nem is fogja senki. Szeretem az orált, de engem ne akarjon senki se dominálni.
nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Travi szopatott így le
nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Egy ismerősömmel kölcsönösen b***tuk meg egymás torkát. Nem volt előre megbeszélve, de így alakult a kölcsönös szopás.
nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép is lenne!
nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, es nem volt jó, egy alkalmi partnerrel orálszexeltem es egyszercsak megfogta a fejem és rányomta a farkára nagyon erősen. Azt hittem megfulladok aztán nagy nehezen elhúztam a fejem mondtam neki hogy ne csinálja már mondtam hogy nem megy a mélytorok. De ezutan még egyszer bepróbálkozott megfogta a fejem és elkezdte dugni a szám keményen. Ekkor mondtam neki hogy oké akkor én most befejeztem lelépek.


Könyörgött hogy ne menjek meg nem fogja többet csinálni. Így befejeztem neki szájjal tényleg nem csinálta többet, de megfogatam hogy még egyszer hozzá nem megyek. Még napokig fájt a torkom miatta.

nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló, de gyengéd erőszakkal húzott a farkára. Meglepódtem, mert egyszer csak a tövén volt a szám, lement simán. Utána szoptam mélytorokkal. Nem rossz élmény, bár szerencsére nem volt neki túl vastag inkább csak hosszu
nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Mindig zavart az efféle erőszakos hozzáállás és a másikkal való nemtörődés. És ha valaki megpróbálná pont tudnám, hova kell odacsapni, közel lenne ugyebár az a része, ha már a számban van. Nem is értem, akit ilyen ért és azonnal nem tette meg, pedig messze áll tőlem a verekedés meg ütés stb...
nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos , borzasztó volt , szeretem ha a férfi dominál ezt úgy Mondom , de ez még nekem is sok volt.

Férfiak , ne tegyétek ha ezt olvassátok.

nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Igen a domina úr nőm szerzett pasit, és azt le kellett szopnom kényszerből. Azt hittem meg fúlok.
nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Volt, de mondtam, h izgat (eleve dom srácokat keresek). Plusz bepörget, ha meg van kötözve a kezem és nincs esélyem ellenkezni. Szóval volt, h torkoztattak, igen. Tűrtem, öklendeztem, pofon, újabb kör. Valahogy így... :)
nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!