Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok belé?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Heteró lány vagyok, soha nem jöttek be a lányok és nem is voltam még lánnyal. Van barátom, viszont egy netes barátnőmmel annyira közel kerültünk egymáshoz hogy elkezdtem többet érezni, mint barátság. Teljesen össze vagyok zavarodva. Lehetséges, hogy hirtelen biszex lettem? És a barátomnak mit mondok?
2023. nov. 13. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
vegyétek be a csajt egy hármasba, és mindenki jól jár:)
2023. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

az összes fiatal lányban van biszex hajlam vagy mondjam ugy, leszbikus hajlam. szóval semmi különleges

ezért sem szeretem annyira az olyan lányokat akik nagyon közel kerülnek egymáshoz, mert könnyen elkezdthetnek többet érezni. ilyenek a lányok.

F

2023. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csókolj meg (2011-es) film is pont ugyeneről szól.
2023. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem hirtelen, csak most találtál olyanra, aki kihozta belőled. Ha egyáltalán ez az.

Barátodnak meg egyelőre semmit, lehet, pár hét és elmúlik.

2023. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szexualisan is vonzodsz hozza, vagy amolyan platoi modon?
2023. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Vágyódás, imádás, fantázia... intim vonzalom... ez mitől lenne biszexualitás? Elgondolkodom hogy esetleg finom a citromfagyi, akkor máris fagyi-irányultságú lettem? Véletlen úgy alakult, hogy megkóstoltam a citromfagyit pedig eddig csak jégkrémet szoktam... akkor jaj, most ez lettem, vagy az?

Az élet rövid, arra való hogy élvezd. Ha van rá (megfelelő) mód, próbáld ki. Ha ízlik, ismételj. Min agyalsz?

2023. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" Ha ízlik, ismételj. Min agyalsz?"

Gondolom azon, hogy kozben baratja van...

2023. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

És a barátjának van nunciusa? Nincs.

Emberek aggódnak, a nagy semmin. E=mc2. Úristen, akkor én most tudós lettem? Jujj, most mi lesz? Nem történt semmi, de már aggódom. X év múlva meg, miért nem léptem? Miért nem próbáltam ki?

2023. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenki olyan gyoker mint te, hogy nem erdekli a parja. Akkor is kielheti ezt a vagyat, ha szingli lesz.
2023. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Konkrét vonzó személyről van szó a kérdésben. Amire szingli lesz, lehet ez a hajó elmegy... ha közeli, mély kapcsolatról van szó, a barátja nem csak megérteni, de támogatni fogja. Ha a barátja korlátolt, akkor úgysincs jövője a kapcsolatnak. Komplikáció lehet ha a barát korlátolt, ám gazdag/vastag farkú. Akkor ne kockáztasson.

Ez a nyünyörgés, hogy jaj... és még semmi se történt, konkrétan vicc. Esetleg felthetjük a kérdést, hogy a kérdező panaszkodik vagy dicsekszik.

(gyökér pedig a kedves mamád)

2023. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!