Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex férfiak, képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex férfiak, képesek lennétek hogy kapcsolatban, házasságban is legyetek egy nővel?

Figyelt kérdés

Nekem ez egy komoly dilemmám. Jelenleg párom van, de próbaltam nővel is, meg smároltam is. Kapcsolat sosem volt, de jó volt a szex. Szal mégcsak azt sem mondanám, hogy ne tudnék nőt szeretni. De nem tudom, hogy élhetném ki egy férfi iránti vágyaimat közben.


Tapasztalatok?



nov. 15. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam,igaz nem szokványos volt.
nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na várjál, te most pasi vagy, vagy nő??? Nem mind1...

Bár a lényeg ugyanaz, ha biszex vagy akkor mindkét nem izgató fog, vágyni fogsz a saját nemedre is. Korrekt akkor vagy, ha nem a háta mögött lépsz félre, hanem az "engedélyével" vagy éppen közös mókák során ;)

nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagyok és kapcsolatban egy nővel, el is fogom venni. A monogámia még mindig nem szexualitásfüggő.
nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
nov. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabor49 ***** válasza:
komoly kapcsiba csak nővel
nov. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben élek lassan 40 éve.

F/63

nov. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én házas vagyok 20 éve de mellette fiúkkal is szexelek. Alapnól a nők jönnek be, de néha kell egy kis kaland azt viszint csak fiúkkal, lánnyal sosem csaltam meg a felesegem.
nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!