Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Crossdresser fiúként, hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crossdresser fiúként, hol tudnék lányokkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy barát barátnőt, nem szex vagy kapcsolat céljából, csak barátkozni, beszélgetni...

Van ilyen oldal, ahol csak barátkozni lehet? Sajnos amiket találtam ott vagy szexet vagy kapcsolatot keres mindenki.


2023. nov. 16. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A tuti megoldás, ha összebarátkozol egy nővel és azt mondod neki meleg vagy. Érdekes módon onnantól tök oké ha nőnek öltözöl és még vásárolni is eljön veled.


Én ezt csináltam, igaz annyi könnyítés volt h külföldön éltem egy évig, nem voltak a közelben ismerősök szóval kb azt mondtam a csajnak amit akartam

2023. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irhatsz 33/L
2023. nov. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2023. nov. 20. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2023. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
33 vagyok.
2023. nov. 30. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!