Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, kíváncsiságból megfogn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kíváncsiságból megfognátok meleg srác farkát, hogy felállna-e neki ettől?

Figyelt kérdés

nov. 22. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Fordítva már volt ilyen. Leszbikus lányok fogtak meg életükben először péniszt:


[link]

nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ezt szerinted melyik meleg srác hagyná? Gondold àt újra.
nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogdosok farkat kíváncsiságból. Pláne nem melegekét, nekem jó a heteró farok, szexuális indíttatásból.
nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Az elsőnek a linkje érdekes... Feltéve, hogy nem megjátszott. Ha nem megjátszott... Elérkeztünk a kíváncsi heteró "kategóriából" a kíváncsi leszbikhez...


A videó végén előzetes: melegek először fognak cicit... Na ez viszont már necces. Először...? Minden meleg kizárólag tápos csecsemő volt anno...? Nem gondolnám.


Kicsit magam kapcsán is válaszolnék: biszex férfi vagyok, de még egyszer se engedtem férfinak, hogy hozzáérjen a farkamhoz. Sajnos egyszer ruhán át megtette egy meleg, valamint egy bi srác a csupasz farkamat ki akarta verni, bele is kezdett, de valahogy a fiúk nekem nem csinálják jól, csak csajok eddig... Nem tetszett...


Ezért nem szeretem, ha pasi ér a farkamhoz, inkább én nyúlok más farkához, vagy leszopom szívesen, adott esetben. Az jobban el tudom képzelni, hogy egy pasi leszop engem, mint azt, hogy megfogja nekem a kezével... Biztos sok srác jól szop, ahogy én is, de nincs igazán vágyam arra, hogy srác szopjon engem, mert arra ott vannak a nők, ahogy a faszverésre is, a punciról nem is szólva... Nő mellett férfinak érzem magam, egy vonzó, főleg lányos pasi mellett meg lánynak ("kvázi leszbikusnak").

nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Fizikai inger kiválthat merevedést, mindegy ki fogja meg. Én aszexuális vagyok, de a jó csajokra könnyen fel tudok izgulni. De ahogy a #2-es is írta, soha nem hagynám hogy bárki a farkam fogdossa :D
nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!