Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van igény egy olyan Facebook...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igény egy olyan Facebook csoportra, amiben kifejezetten biszexuális srácok ismerkedhetnek, beszélgethetnek?

Figyelt kérdés

Szerintem lenne igény, csak be kell indulnia a csoportnak.

Erről lenne szó: [link]



nov. 23. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Igény lenne, de a lebukás veszélye is elég nagy.
nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőnek igaza van. Csinálj inkább egy anonim forumot, ha már meg van hozzá az ambíciód. ;)
nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Kiemelten bontsd megyékre (esetleg arra is, jelölve legyen, hány éves az illető és milyen korúakra nyitott), ezt tudom javasolni, ugyanis a térbeli akadályok általában a legnagyobb akadályok. Más anonim forumok tapasztalatai...
nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem titkoloznak, azoknak tokeletes. Nyilvan mindenki maga donti el coming out-ol e, de ahogy irtad max 30 evesek lehetnenek a csoportban. A fiatalok kozott elég sokan felvallaljak mar, konnyebb is mint egy full meleg embernek. Le is lehet csekkolni face-en a tobbi pasit, kicsit komolyabb, mint egy társkereső.
nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
A max 30 éves kort nehezen tudom értelmezni. Nem velem, illetve értelmi képességeimmel van baj, hanem a 30 éves felső korhatárral. Ez olyan, mintha csak 30 éves korig tartana a szexuális élet, a szex utáni vágy. Ez a csoport kizárja a biszexuális emberek jelentős részét a beszélgetés, ismerkedés lehetőségéből. Előbb utóbb mindenki elmúlik 30 éves. Biztos, hogy jól fogja érinteni, hogy kizárják egy ilyen csoportból, mert elmúlt 30?
nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg pont, hogy jo, hogy fiatalok vannak/lesznek benne.
nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Én 28 vagyok, 2 év múlva repülök a csoportból?
nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5


Csak azért, mert van több hasonló tematikájú csoport, de ott 99%-ban 30 felettiek vannak. Ezért csináltam egy külön fiatalos csoportot.

nov. 24. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Az rendben van, hogy csináltál egy fiatalos csoportot. De ettől még ott a kérdés, mi lesz azokkal, akik betöltik a 30-at? Barátságok alakulhatnak ki, amelyeket szétszakíthat a felső korhatár. Gondolok arra, hogy egy baráti pár egyik tagja betölti a 30-t,itt nem maradhat, a másik srác évek múlva éri el a felső korhatárt, ezért nem mehet a 30+ csoportba. Azt hagyjuk ki, hogy másképp, más csatornán is tarthatnák a kapcsolatot, ilyen, olyan ok miatt az nem működik.

Tehát, hogyan tovább, ha az egyik 30+ lesz a csoportban, a másik meg csak évek múlva?

nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Messenger ugyanúgy tudnak beszelni, ahogy eddig is.
nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!