Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tizenévesként saját nemem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenévesként saját nemem előtt is szégyenlős voltam, az öltözőben sem mertem saját nemem előtt meztelenre vetkőzni. Most már imádom a közös meztelenséget sokáig szoktam zuhanyozni a közös zuhanyzókban, nem bánom ha megnéznek. 23/f Te is voltál így?

Figyelt kérdés
meztelen, pucér

nov. 28. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem
nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pubertásig, míg meg nem nőttek a dolgok én is szégyenlős voltam, mostmar egyáltalán nem vagyok.
nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is teljesen így vagyok ezzel 😏 kár hogy a korosztályunk többsége nem ilyen. 20f
nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Privát jöhet.
nov. 28. 16:28
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Figyelj, kishaver, neveld meg az agyad, mert a szemérmetlenkedés erkölcstelen, büntetendő és lelkileg is bűn. Értve vagyok?
nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem valahogy ezzel sosem volt problémám, uszodában sem szégyenlősködtem, és a táborokban is simán öltöztem a többiek előtt, sőt a csajok is láttak, mert volt olyan tábor ahol koedukált volt a fürdés, és simán bementem zuhanyozni a hátuk mögé, mikor fogat mostak, ott vigyorogtak, meg vihogtak, meg rák vörösek lettek.


Azért el el csíptem a pillantásuk néha😁 sunyi kis tini lányok🤣😂

nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kolis voltam és úszóedzésre jártam így kamaszként teljesen természetes volt számomra a közös zuhanyzó
nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Céges uszodába járok, a férfi öltöző, fürdő közös zuhany.

Teljesen alap h látjuk egymást.

Bár sajna főképp 50+ emberek vannak😂😂

21f

nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Nagyjából én is azt éltem meg, amit a kérdező.

Huszas éveimtől a családi naturista táborokban -a természet lágy ölén- mindkét nemből minden életkorú gyakran teljesen pucér volt, kisbabáktól az öregekig. Egymás előtt pisiltünk, kakiltunk, és koedukált volt a zuhany is, a munkát is sokan teljesen pucéran végeztük. Sok fiatal csaj széttárt lábakkal pisilt a mezőn, el se bújtak bokor mögé, vagy hasonló...

Tiniként viszont annyira szégyenlős fiú voltam, hogy attól eleve pirultam, ha a szerelemről beszélgettek körülöttem... Nemhogy meztelenkedni... Egy kivétel volt: a többi fiú mellett fesztelenül pisiltem mindig is.

nov. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Ugyan így voltam.

Már nem érdekel, hogy látnak e vagy nem.

Gyerek felnőtt, mindegy. Tőlem nézheti egész végig. Szeretek meztelenül lenni másokkal együtt.

24 éves meleg srác vagyok.

nov. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!