Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Taszító ha egy fiú szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító ha egy fiú szereti a női ruhát magán, kispénisszel?

Figyelt kérdés

dec. 2. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként is lányos a külseje, akkor nem.
dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem taszító, ha mindezt előre tisztázták és a másik felet is izgatja az ötlet. Egyszer kaptam olyan ajánlatot férfitól, mindketten legyünk női fehérneműben. Számomra az furcsa volt, hiszen aktív, uni pasinak hittem az illetőt. Azt kihagytam. Biszex lévén biszex nejemet is izgatja, hogy olykor rám adjon női fehérneműt. Egyszer négyesben voltunk másik bi párral és a lányok felöltöztettek minket fiúkat női fehérneműbe, majd hármasban egy srác partnerükkel is voltunk így. Végül a sráccal kettesben is kipróbáltuk és úgy is izgató volt. Nejemnek vettem egy erotikus szerkót, amiből én is kaptam később egyet, és őt még jobban izgatja talán, mint engem. Ezt a sráccal is szívesen viselem, hiszen ő az aktív és élvezi.

Alapvetően nem szoktam női holmikban járni, de a játék, az izgalom klassz.

[link]

dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elviselni egy férfin a női ruhát. Biszex vagyok, de csak a férfias pasik érdekelnek.
dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene egy ilyen partner. A kis pénisz még külön izgató számomra.
dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex nő vagyok, nekem ez nem izgató elképzelés. Én a férfias férfiakat szeretem.
dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, csak nem érdekel. Ettől még vannak akik a kislányos, női ruhás travikat kedvelik.
dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene és izgatna is,imádnék ilyen fiút dugni..
dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem igen, egyáltalán nem jön be.
dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabor49 ***** válasza:
ha lányos vagy nem látszik rajtad hogy valojaban pasi akkor nem gáz egyébként ciki
dec. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Női ruhát férfin még látványnak is lelombozónak tartok.


F

dec. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!