Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan gondolkodnak erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gondolkodnak erről a biszex férfiak?

Figyelt kérdés

Ma volt lehetőségem találkozni egy biszex pasival aki elmesélte, hogy a felesége mellett pasizik. Na már most többet beszélt az exéről,aki pasi, mint a feleségéről.


Aztán így feltettem a kérdést, hogy miért beszélsz ennyit az expasidról, ha elvileg ugyan úgy szereted a nőt is.


Úgyhogy szerintem inkább azért van még a nőjével, mert társadalmilag elvárt.



dec. 10. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd lehet, hogy a társadalmi elvárások miatt van nővel. Én azért vagyok a feleségemmel, mert őt szeretem. Nem csalom meg se nővel, se férfivel. Függetlenül attól, hogy szingli koromban kalandoztam mindkét nemmel.
dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Na ezért nem kezdek biszexel...
dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mit válaszolt a kérdésre? Hogy az exérol beszél?
dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha te pasi vagy es veled szexel, akkor nyilvan a pasis dolgait mondja neked. Olyankor az jon szoba.

Ha nem is tarsadalmi elvaras miatt van a nojevel, az viszont lehet hogy mar belekenyelmesedett a kapcsolatba. Vagy nagy szerelem volt neki az ex pasi.

dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki félrekúr-e egy kapcsolatban nem függ attól, hogy hetero, bi vagy meleg. Kizárólag az illető jellemén múlik. Én is bi férfi vagyok, de én például el se tudnék képzelni párkapcsolatot másik pasival, és pont úgy nem csalom meg a páromat senkivel mint ahogy akkor se tenném, ha hetero lennék.
dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk mi van valójában, mit felelt, amikor rákérdeztél? Ő célzott rá, hogy társadalmi elvárás miatt van a feleségével, vagy csak te gondolod így?
dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet mashogy nem tudja kibeszélni magából, a feleségét bármelyik haverral megtudja beszelni, az expasit nehezebb lehet
dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!