Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az gáz ha részegen lecumiztuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha részegen lecumiztuk egymást haverommal úgy, hogy ő hetero?

Figyelt kérdés
Sokat ittunk és sikerült egymást lecumiznunk. Ő tudta, hogy én biszex vagyok, de ő hetero elvileg. Mindketten nagyon részegek voltunk. Barátnőjével 2 hónapja szakított. Most összevagyok zavarodva és nem merek vele beszélni sem és ő sem írt már rám 2 napja semmit. Szerintetek vége lesz a barátságunknak? Egy kicsit lehet, hogy én vittem rá, de ő is beleegyezett és így alakult.

dec. 10. 16:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%
szerintem kezed te, azzal h jó volt az este, de azt nem akarod h erre rámenjen a barátság. a reakciojából meg majd kiderül mi van
dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
69%
#21 Igen, úgyis látni a reakcióját.
dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 sipekilaci ***** válasza:
77%
Miért lenne gáz? Ha mindkettőtöknek jó volt.
dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
70%
Azert gaz mert a haverja, es már most latszik, hogy nem olyan a barátságuk mint volt
dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
68%

#17

Látom, a szövegértés nem megy neked. Ott van abban, amit írtam, hogy NÉHAI! Ez csak annyit jelent, hogy az illető elhunyt. Így nem lehetünk szeretők.

Lehet lepontozni ezt is, ahogy az előző válaszomat!

#15 vagyok

dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
70%
Attól hogy meghalt meg a szeretod volt
dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
25) Ő tudta, hogy biszex vagy, azért mászott rád? És ezek után is "heterónak" mondta magát, pedig élete végéig dugtad/vagy ő dugott téged? A neje/barátnője tudta, hogy biszex?
dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Na megbeszéltük a dolgokat. Azt mondta, hogy csak kíváncsiságból ment bele és nem bántja a dolog, de többet nem fog előfordulni. Még ő kért elnézést, hogy belement. Azt mondta sokat ivott és kanos volt nagyon. A barátságunk marad és ezt az éjszakát "kitöröljük"
dec. 14. 16:28
 29/36 anonim ***** válasza:
70%
Reméljük igazat mondott...
dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem belemenne újra😉
dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!