Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, gyakori, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, gyakori, hogy kapcsolatban is igénylitek mindkét nemet?

Figyelt kérdés
Ha valaki így van, az hogy oldja meg?
dec. 14. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Az édeshármas kellemes dolog :) Eddig egyetlen pasi sem tiltakozott ellene 😂
dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. Van hogy külön oldom meg, van hogy a pasimmal együtt.
dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezt már kifejtettem itt korábban is. Félre értitek sokan a biszex fogalmát. Én nővel és férfival is élvezem a szexet, és boldog tudok lenni mind a két nemmel párkapcsolatban is. De külön külön, mert maximálisan monogám vagyok. Nem azt jelenti a biszexség, hogy nekem kényszerem van arra, hogy mind a két nemmel rendszeresen szexelhessek. Ha valakivel együtt vagyok, az számomra minden szempontból kielégítő, nem vágyom másra.
dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jani Belucci ***** válasza:
49%
#3: Szerintem nem lehet egy kalap alá venni minden biszexet. Nagyon sok biszex egyszerűen képtelen monogámiára, és igenis kell nekik mindkét nem. De az sem igaz, hogy nem léteznek monogám biszexek, itt vagy példának te.
dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hozzászólókhoz

Homoszexuális szemmel,

A társkeresők, tele vannak

Házas "heteró" férfiakkal

Akiket nem elégít ki hogy a nő mindent megtesz értük még meg is dugja őket, igazi faszt akarnak.

Szóval én mindíg olyan biszexel találkozok akiknek mindkét nemre szükségük van, és a feleség csalva van rendszeresen.

De ugyan így ha pasival él együtt, akkor nővel megy félre.

dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt hallani tobbsegben, amit az 5os ir. Talan egy noi biszex tudja tartani magat, de pasik annyira szexkozpontuak, hogy eleg keves a huseges.
dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4. "itt vagy példának te"


Gyakori mindenki csakis az igazat.. ;)

dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!