Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meztelenül idegenek előtt fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelenül idegenek előtt fél napon át? Láttatok-e ilyet, vagy ti voltatok-e meztelenek ilyen hosszú időn át? Leírásban bővebben.

Figyelt kérdés

Egyetemi felvételi előtti napon egész délután és este egy testnevelés szakra jelentkező sportos fiú meztelenül járt-kelt, beszélgetett a kollégiumi szobában másik három idegen társa előtt.

Tény, hogy kánikula volt. Már mikor megérkeztem a szobába, már hárman voltak, köztük ez a meztelen fiú, így, meztelenül nyújtott kezet, nem zavartatta magát, azt hittem, mindjárt felöltözik, de nem, még órákon t úgy maradt. Lehevert az ágyra, felkelt, odament a többiekhez beszélgetni, kiment a folyosóra, visszajött, szóval így teltek az órák.

Egyik társa, akit láthatóan már ismerhetett, mondta neki, öltözzön már fel, de nem tette.

Köztetek van-e ilyen, aki hasonlóan laza volt valamikor, vagy láttatok-e ilyetM

Írjátok meg, hogy éreztétek magatokat közben, mi járt a fejetekben, és izgató vagy zavaró volt-e a helyzet?


dec. 16. 06:15
A kérdező szavazást indított:
Voltam én is így meztelenül mások előtt órákig, és tetszett vagy izgatott, hogy néznek
Voltam én is így meztelenül mások előtt órákig, de semmi különöset nem éreztem, nem érdekel és nem is izgat, ha néznek
Én is láttam ilyen fiút, egy szobában vele, órákig meztelen volt, és imádtam nézni őt, izgatott
Én is láttam ilyen fiút, egy szobában vele, órákig meztelen volt, de undorodtam tőle
Én is láttam ilyen fiút, egy szobában vele, órákig meztelen volt, de nem érdekelt, nem izgatott, de nem is zavart
17 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a nudista strandot most ne számítsuk, csak ilyen kollégiumi vagy egyéb szállás számít
dec. 16. 06:16
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Idegenek előtt nem. Baráti társaságban egész hétvégén is.
dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumban én is voltam így.
dec. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Albiban sokszor.Kezdeti időszakban a haver akivel béreltem mindig fel volt öltözve.Később már lazult.Jöttek hozzánk,akkor is sokszor pucéran voltam,később meg voltunk.
dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kollégiumban voltam így

Jó ennyire nem de este zuhany után már nem vettem fel alsót reggelig

Azonos neműek közt mit zavartassam magam

dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biszexként imádom az ilyeneket❤️
dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezzel nincs baj, akkor ha másokat nem zavar vele. Mégse otthon van. De mondjuk azonos neműek között nem is értem miért lenne ez baj.


Egyszer osztálykiránduláson az egyik osztálytársam egész este félmeztelenül volt (igaz nem teljesen pucéran), de még így is beszólogattak neki hogy mit meztelenkedik... Nem értem ez miért baj. Heteró létemre engem egyáltalán nem zavar, mondhatni semleges dolog.

dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem volt szó bajról.
dec. 16. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen, de izgatna a dolog. Persze leginkább akkor, ha nők is vannak ott.
dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja sajnos volt ilyenben részem. Anyós bakja rendszeres meztelenül mászkál a lakásban. Egyszer volt, hogy beugrottunk a férjemmel valamiért és az átlátszó kiflis zacskóval próbálta magát takarni 🤦. Szörnyű élmény volt. A slusszpoén, hogy akkora heresérve van hogy majdnem a combja közepéig érnek a golyói 🤮.
dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!