Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Borotváljátok a hónaljatokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotváljátok a hónaljatokat?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?
dec. 21. 18:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
31%
Sokal budosebb vagy es jobban izzadsz ha bodri ott figyel🤪
dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

21.


A szőr természetes, nem véletlenül van ott ahol. Ne írj hülyeségeket, nézz utána vagy kérdezz meg egy orvost mert pont az ellenkezője igaz annak amit írsz.

dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
31%
Sajat tapasztalat hogy ha nincs honaj kutya nem izzadok annyira illetve nemmis vagyok kutya szagú szóval nem írok hülyeseget😀 igen az ősembernek kellet a szőr de most mar van olyan hogy furdőszoba 🤣
dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
67%

23.


Amit írtam tény, ha tetszik ha nem. Elég gyerekes ha utána se néz valaki a dolgoknak, és kétes információk alapján itelkezeik és okoskodik. Ezt nem én találom ki, sokkal okosabb szakemberek bizonyították be akik ezzel foglalkoznak.


A hónaljszőr egyébként véd a baktériumok ellen és szabályozza a hőháztartást. Mint írtam, meg van az oka annak hogy ott van.


Az hogy kinek mi tetszik az senkit nem érdekel. Emiatt lenézni valakit szintén gyerekes. Egy idő után az ilyeneken túl szoktak lépni.


"igen az ősembernek kellet a szőr de most mar van olyan hogy furdőszoba"


Imádom hogy 0 ismerettel jön valaki és azt hiszi mindent tud. Lehet okoskodni de ez van, csak egy kicsit kéne utána nézni.


Aki akar borotvalkozzon, aki nem akar annak nem kell.


Sok mindent elárul a társadalomról hogy azt a választ pontozzák fel ahol a hülyeségeket tényként kezelik és lenézik azt aki nem ezt gondolja de a tényeket lepontozzák és szintén lenézik.


Gondolkodni kéne először nem tudatlanul okoskodni. A hülyeséget ne terjeszd, legalább káros ne legyél.


Na szia 👋

dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen.47F
dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze 18F
dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen és 30F
dec. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!