Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Hogyan történt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan történt az eddigi legjobb farokmasszázs, amit másik fiútól kaptatok?

Figyelt kérdés

dec. 26. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Haveromtól edzőtáborban. Ketten voltunk egy szobában. Vertem lefekvés előtt csendben a paplan alatt. De ő kiszúrta. Aztán lejött az emeletes ágyról és benyúlt a paplanom alá. Kb. egy perc múlva akkorát robbantam, mint állat...
dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen váratlan helyzetben adódott, de király volt.
dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Masszőrtől kaptam
dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Havertol házibuli után
dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam és a koliban 2 hétig vmi felújítás volt a szintemen emiatt egy 18 éves sportoló sráccal kerültem egy szobába de úgy alakult hogy csak ketten mert a többi aki oda került volna megoldotta hogy nem aludt bent. Na az első este kérdezte a srác ki szoktam-e verni és mondtam, hogy nem nagyon. Erre felvezette hogy ő tud olyat amitől brutálisan nagyot lehet élvezni. Nos nem hagyott nyugodni hát mondtam mutassa meg mi az. Hát elkezdte verni nekem közben pedig szappannal(folyékony) a fenekem lyukát bekente és simogatta. Eleinte nem tetszett aztán egyszer csak elkezdett bejönni. Óriásit élveztem. Majd kérte én is verjem ki neki. 3. nap ott tartottunk hogy kérte dugjam meg. És szerzett sikosítót. Izgalmas volt hisz csendesnek/halknak kellett lenni hisz a szomszéd szobák falai vékonyak voltak. Azonban mégis nagyon élveztem. Minden este ugyanez zajlott. Később ebből az lett, hogy mivel dugásra nem volt alkalmas hely a szoba visszarendezés után (hisz csak 2 hét volt) hogy WC-be mentünk ki késő este ugyanakkor. Megbeszéltük hogy x időben tali a legeldugottabb WC-be. Ott viszont mindig ugyanaz ment. Én dugtam kicsit őt majd leszopott. Sajna csak fél évig ment ez aztán máshova került valamiért. Pár éve ránéztem a facen és elég gáz lett. Kövér és azért a 15év megtette a hatását...
dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Innen ismertem meg a srácot. Csak kivertük volna egymásnak. Abból lett farokmasszázs. 18 éves volt én akkor 22. Nagyon jó volt. A mai napig szeretem kapni.
dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évese voltam. Nyári táborban a 3. napon éjszak kisurrantam a wc-re kiverni. A szomszéd szobából egy srác is kijött pont akkor, és nem telibe, de úgy rajta kapott, nem látott konkrétan, de egyértelmű volt a helyzet. Ekkora rohad kínos volt, de elütötte a dolgot pár poénnal, aztán bizarr szitu alakult ki, beszélgettünk ott a wc-be hogy amúgy ő is kanos és hogy akkor már verjük ki, de ne itt, mert milyen már a wc-be, menjük ki.

Kimentünk a szállásról a szalonnasütő helyhez, ami fedett volt. Tök jó idő volt, így nem volt gáz elővenni és verni, közbe beszélgettünk, és egyszer csak megkérdezte hogy megfoghatja-e. Én bele mentem, és innentől élvezésig verte nekem. Kb. életem egyik, ha nem a legjobb élvezése volt. Aztán pár húzás után ő is elélvezett. Másnap úgy tett mintha nem történ volna semmi, amikor kerestem.

Fura volt, de visszagondolva is nagy jó élmény.

dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
5# és 7# jó kis kitalált story
dec. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!