Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a legrégebbi emléked, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrégebbi emléked, ami felizgat még mindig és kb. hány éves emlék?

Figyelt kérdés
Mi az az erotikus emléked, ami még mindig felizgat pedig már nagyon régen volt?
dec. 26. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kötözős szex, 2 éve volt
dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómhoz bementem fürdés közben teljesen véletlenül nyaralás alatt. Arra számítottam, hogy már a szobában van, mert nem hallottam a zuhanyzást, bementem, és épp akkor vette le a törölközőt a tartóról. Gyakorlatilag mindenét láttam.
dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb.40 éves


Első nudista strand, mikor szüleim kivittek magukkal, gyerekként.

Mellettünk volt egy ismerős család, 2 kamasz fiú testvérrel, hát én csak néztem őket mindig, gyönyörű testük volt és nagyon nagy fütykösük! Mikor futottak, lengedezett nekik ide-oda! Örök emlék maradt. :)

dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kimentem este a lépcsőházba kiverni és volt egy ilyen folyosó ami össze kötött 2 lépcsőházat. Ott levetkőztem meztelenre. Jött az ötlet, hogy a hátsó ajtóhoz kéne menni. Ruháimat ott hagytam és kimentem. Persze pont akkor jött be valaki elölről a lépcsőházba. Nem vett észre, nem történt semmi mert felfelé ment. De ez már ott úgy felizgatott, hogy azonnal elsültem.
dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14 évesen láttam fateromat meztelenül először. Az beégett, jó értelemben. Kicsit túl van misztifikálva a meztelenség szerintem, lehetne lazábban is.
dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább furcsa dologról van emlékem....egyszer éltem át....nem feltétlen izgató volt .Számomra.aki csinálta őt nagyon izgatta.
dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 mesélj
dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még általános végén mikor haverral először vertük együtt majd kicsit egymásnak. Utána évekig semmi ilyesmi majd felnőtként szintén egymásnak egy eldugott helyen autóban, itt volt az mikor a kezemben dagadtt, merevedett meg a szerszáma egy pasinak, jó volt érezni ahogy kezd merevedni.
dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem kettő ilyen van egyik haverral kivertük egymasnak töri órán 14 évesen. Ez több mint 20 eve volt.


Egy lány leszopott a westend city tetején a parkolóházban közben lent a tetőteraszon setáló embereket néztem. Ugyan ő szintén leszopott a gellérthegyen amit egy kb 17 éves srác végig nézett aki csak arra járt. Ez kb 10 éve volt.

dec. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem gyakorlatilag az összes gyerek- és tinikori masztis emlékem ilyen. Elég korán kezdtem csinálni bár fogalmam sem volt mit csinálok, és elég sok emlékem van róla. 22/f
dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!