Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes kipróbálni nővel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni nővel a szexet?

Figyelt kérdés

Eddig csak saját nemmel voltam együtt, de mostanában kezdtem el jobban fantáziálni hogy lánnyal/nővel milyen lehetne szexelni egy jót. Megszeretném tapasztalni hogy milyen érzés ha benne vagyok. 😊

33/F.



dec. 26. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nagyon más élmény. Mind2 teljesen más :)
dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha ez számodra kérdés akkor neked NEM!
dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze! :)

Én sokáig csak nőkkel voltam, de mivel izgatott pasival is, kipróbáltam, és fhúúúú fantasztikus volt. :D Ezek alapján csak ajánlani tudom, hogy ha izgat valami, akkor próbáld ki! Lehet, hogy életed nagy élménye lesz. ^^ Ha meg mégsem, akkor meg elkönyveled úgy, hogy "legalább már tudom, hogy ez nem jön be". Szerintem veszíteni valód nincs.

dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Persze sőt még kecskével is érdemes egyszer kipróbálni.
dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok. Dupla esély...
dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊 Én csak max attól tartok, hogy mi van ha ügyetlen leszek mert a ffi oldalról passzív vagyok, a női oldalon pedig aktívként tudnám magam elképzelni mivel punci jobban izgat hogy betegyem. 😌
dec. 27. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire ma nehez novel osszehozni meg egy randit is....



Ezert kezd erdekelni a masik oldal (is)😏

dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha izgat probald ki, de valami tapasztaltabb lannyal, hogy tudjon vezetni teged, ha ugy van. Ha engedi mehet seggbe is (legalabb tudod milyen az aktivoknak veled)

De nyilvan ugy a legjobb ha van benne erzelem is, egy lelki-testi osszekapcsolodasnal nincs jobb.

jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!