Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Anál gumi nélkül mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál gumi nélkül mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, csak hátha itt többen tudnak rá válaszolni :D Volt már valakinek valami baja gumi nélküli análtól? Egyrészt eléggé keményen toltuk a végén, és félek, sérülést okoztam a páromnak, de kérdeztem napokkal később és azt mondta nem fáj. Nekem nagyon picit olyan lett, de nem jött ki még semmi, eltelt egy hét, és nem csíp, nincs semmi. De ahogy olvastam, van, ami csak hetekkel később jön ki. Szóval a lényeg, mennyire veszélyes, volt már valakinek ettől valami betegsége vagy baja itt?
dec. 27. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egyszer volt fertőzésem ilyentől. Nem éri meg. Pedig ki lett mosva előtte, nyoma sem volt hogy olyan lett volna szex közben. Mégis a bacik dolgoztak.
dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Barnább lesz a farkad! 😁
dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A privátra válaszolva trichomonas volt, az orvos egyöntetüen megmondta hogy az anál szextől volt. Kb egy hét után jelentkezett tünet, miután rendes szex is volt. Gyógyszeres és hüvelykúpos kezelést kaptunk.
dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Több 100 évig gumi nélkül dugtak seggbe nöt, fiut. Ha olyan veszélyes lenne akkor kihalt volna az a réteg akinek ez kell.
dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég veszélyes. Nem elég, hogy a nemi betegségek is simán terjednek az ánuszon át is, de még ott van a különböző bakteriális fertőzések kockázata is. Otthoni körülmények között nem tudja úgy kimopsni magát senki....
dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon!
dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha tiszta es utána le is mosod akkor nem veszélyes. 26L
jan. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sipekilaci ***** válasza:
62%
Soha nem használtunk óvszert és semmi bajunk nem lett sok -sok éven át.
márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!