Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex pasi mindig csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasi mindig csak orálozik, nincs másra idő. Ha én szeretném, hogy csinaljunk valamit, akkor meg elutasít. De ha van rá lehetőség akkor meg akarja. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
jan. 11. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha egy kicsit pontosabban fogalmaznál? Te milyen nemü vagy? Mit utasit el? Mit akar?
jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok én is. Az orált utasítja vissza. Ha úgy van kedve, nincsenek otthon a lakótársak akkor akar orálozni.
jan. 11. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van? A lakótársak előtt szopjon le?
jan. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. Hanem külön szobába.
jan. 12. 08:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedveskedj neki, hogy nagyobb kedve legyen minden jóhoz.
jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
😊 nem tudok, sok a lakótárs
jan. 16. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan fel, kellemetlen neki igy szexelni ha ottvannak másik szobában az ismerosi. Minden athallatszik, ha azt gondolod halk vagy akkor is. Menjetek hozzad.
jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!