Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácként melyik testrés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácként melyik testrészeimet érdemes szőrtelenítenem vagy trimmelnem?

Figyelt kérdés

Szeretnék kellően "macsó" maradni a lányoknak, de passzív biszexként nem bánnám ha puhább lenne a bőröm érintése.


Eddig a lábaimat és a karjaimat csak kicsit trimmeltem, a többi területen testszőr nyíróval szoktam végigmenni.


Mi lehet az ideális egyensúly?


Testalkatra magas, vékony, kezdő szinten izmos vagyok.


23F



jan. 15. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha passzív vagy akkor a lyukadat meg a szádat
jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lyukadat
jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég változó, nekem bejönnek a kicsit szőrösebb srácok is.
jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lyukad
jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Én együttlét előtt mindent is szoktam a fejem búbját kivéve. Ezért sem értem azokat az aktívokat akik elvárják hogy így nézzek ki, de ha azt mondom hogy oké, akkor 2-3 óra kell erre, meg tisztálkodni, akkor egyből hogy de ő most akarja meg ne húzzam az idejét.
jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Semmit hahaha en imadom a szoros pasikat. Egy tok csupasszal semmit nem tudnek kezdeni 29/f
jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Feneked mindenképp, egyébiránt your choice :)

Szerintem nem kell mindenhol szőrös legyél, hogy macsós maradj, mondjuk kart+lábat én is meghagynám a helyedben, mindenhol máshol nyugodtan mehet olyanra, ahogy te akarod. De feneket mindenképp, ha passzív vagy :)

jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam a szőrtelenítés és a szexualitás közt nincs összefüggés.Sajnos én mindenhol szőrös vagyok,így a teljes felsőtestemet borotválom,ez mindig is így volt. A lábamról eleinte csak rövidre vágtam,de most már onnan is borotválom. Szex miatt csak az intim részt elől,hátul
jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tayrus ***** válasza:
Bi/passzív vagyok így nyílván csajozom is. Csak az intim részeket borotválom, fanszőr, here és a seggemet. Ha a karod/lábad is az a csajoknál nagyon nem bejövős.
febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!