Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezek a férfiak biszexek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a férfiak biszexek lehetnek? Az arcom ronda és fiús, de még is bókoltak vagy mosolyogtak rámß

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves lány vagyok és az arcom sajna eléggé fiús. Általában kerülöm az embereket emiatt, de részállásom során, emberekkel kerülök kapcsolatba és már elöfordult(bocs, nem tudok írni hosszú ü-t és ö-t), hogy férfiak mosolyogtak rám vagy bókoltak. Azt is hozzáteszem, hogy sok részeg megfordul ott, ahol dolgozom és szerintem vagy a részegségük az oka, hogy mosolyognak rám vagy pedig biszexek, mert az én arcom ronda és fiús.
jan. 16. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy volt már, hogy beszóltak nekem az arcom miatt, hogy túl fiús, stb. Tehát szerintem ök biszexek vagy túl sokat ittak.
jan. 16. 15:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én arcom is fiúsabb, de ettől még nem vagyok csúnya a legkevésbé sem, ahogy biztos vagyok benne hogy te sem :) Kétlem hogy biszexek ettől, miért ne jöhetnél be nekik? Főleg, hogy ott a viselkedésed, kisugárzásod is ami még megfoghatja őket. ☺️
jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nekem is beszól, más meg oda van hogy szerinte menjek modellnek. Ízlések és pofonok, mindenkiből mást váltunk ki.
jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
jan. 16. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem az arcod tetszik nekik.

Lehet, hogy pl. a viselkedésed.

jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!